Suhlas lafo2. Spravovanie statu stranickymi partajami je rovnake ako ked capa spravime zahradnikom. Za roky po neznej sa kazda realizuje ako s.r,o, na kradnutie. Nas volebny system nezarucuje demokraciu ako vladu ludu. Moc po kazdych volbach je zneuzivana najma proti ludu. Politicki lokaji sa podielali na kradezi a ozobracovani obcanov. Gorila - ten politicky marazmus len potvrdzuje. Aj bez Gorily sa vie kto kradol a bohatol ale system zabukoval nakradnute ako vlastnictvo chranene ustavou a tzv. "demokraciou, slobodou" aj preto sa mozu vozit tryskacom na veceru lebo "na to maju" otazkou ostava odkial - z platu urcite nie! Moc takychto gaunerov nie mozne zmenit cez nas volebny system. Chce to novu neznu ale poriadnu!

