Fotky sú fotky, ale nepodmieňuje ich aj excelentný text?
Byť Bronxom, pomaly začínam žiarliť ;-)
Fotky sú fotky, ale nepodmieňuje ich aj excelentný text?
Byť Bronxom, pomaly začínam žiarliť ;-)
Ktorému decku na ulici bude visieť sopeľ z nosa, rodič príde o prídavky na deti!
Nezavádzajme tu prosím štátne výpalníctvo. Ak je niečo predpísané zákonom, tak sú aj orgány na to, aby dodržiavanie zákona zabezpečovali. Čo majú znamenať takéto iniciatívy: "Však počkaj, ty pôjdeš vedľa nás!"?
Možno je za všetkým nespokojný občan. Teda aby som bol správne pochopený, občan udržovaný v stave nespokojnosti. Však keby sa zákon prijal, ceny el. energie by išli dole a občan by Fica pochválil. To my ako opozícia máme dopustiť? Občan musí zem hrýzť, inak my vládu nanovo nezlepíme!!!
... choď si do Vatikánu pýtať stanovy, či tam nie je náhodou paragraf o odvolaní bez udania dôvodu ...
Tak tá polícia je k ničomu, alebo žeby sa policajní funkcionári teraz živili cestovinami?
... povedal by som dosť :-), ale to závisí od prostredia v ktorom "anketujeme" :-))
... plech sa tepá, to znamená, že súdruh v plechových trenkách je tepaný komunista???
... no len sa na mňa neodvolávaj, ty si z neho určite už aj píšťalku vykrútil :-p
... biskup je služobník Boží, nie celebrita. Chýba vám Sokol v Smotánke? Možno Bezáka tam dostanete.
... takže sviatočné menu už máš pripravené, tak ti prajem dobrú chuť.
... na to voľakedy zvykli odpovedať, tak si ich mal bo... ..., ale to ja len aby reč nestála :.-)))
Nech sa trápi ako chce, ale z "hovna" bič neupletie ani kaplan!
... dúfam, že nie kosákom, lebo Rudolfus by ťa dal vyobcovať :-O
Pekný večer :-)))
... aj niekoľko ročnými, ... úsporami? :-)))
Odporúčame