Clanok ignoruje velmi zasadne rozdiely medzi vychodnou a zapadnou Ukrajinou.
Clanok ignoruje velmi zasadne rozdiely medzi vychodnou a zapadnou Ukrajinou.
Vdaka, chlapi. Som rad a je mi to ctou, ze sa vam clanok pacil.
"...vsunie jazyk do pusy..."
To ma byt paleosex?
Vsunie jazyk do papule - to je paleosex!
"budú mať hodnotu toaletneho papiera. Euráčiky detto. "
No len sa tak nevytesuj - "euraciky" mas aj Ty na vyplatnej paske, alebo v banke, alebo aspon vo vrecku.
Jan Pavol II. udelil arcibiskupovi Romerovi titul "Servant of God (Suzobnik Bozi)" a teraz prebieha proces jeho vyhlasenia za svateho. http://en.wikipedia.org/wiki/%C3%93scar_Rome…
Nemyslim si vsak, ze to ma nieco spolocne s Cinou.
Myslim, ze chce ale oni nechcu a povazujem to za chybu. Jasnejsie to uz neviem napisat.
Maju. A myslim si, ze keby tam teraz bolo slobodne referendum ci ostat sucastou Ciny alebo sa osamostatnit, vysledok by bol tesny, ale asi by dopadol v prospech Ciny. Ak by najskor doslo k zmiereniu s dalajlamom,som si isty, ze by to bola velka vacsina v prospech Ciny.
ZPG bola v sedemdesiatych rokoch minuleho storocia filozofiou najma americkych elit.
http://en.wikipedia.org/wiki/Zero_populatio n…
(Precitaj si najma cast "History".)
Tato teoria ci filozofia zlyhala.
Nie tak celkom - ZPG (Nulovy populacny rast) teoria, ktora bola v sedemdesiatych rokoch minuleho storoocia velmi popularna a odvijala sa od Malthusovych predpovedi (XVIII. - XIX storocie) bola cisto zapadnym konceptom. Pokusim sa vsak o tom nieco napisat v clanku.
Bol som v Cine a precestoval som severnu Cinu od Peking az po Lhasu. Taktiez som navstivil Hongkong a Macau. Budovatelsku aktivitu, ktora tam "frci" treba vidiet... Hovori sa, ze buduci clovek na Mesiaci bude Cinan a vcelku tomu verim.
Nic nove pod slnkom.
http://europan.blog.pravda.sk/2014/01/04/ pol…
(Treti odstavec zhora.)
A mozno bude EU bez nich silnejsia, pretoze bude jednotnejsia.
Sulik bol proti proti nemu - uz na zaklade tohto povazujem jeho zvolenie za krok spravnym smerom.
Mohol by niekto vysvetlit, preco Hamas vystreluje rakety na Israel? Pokial viem su to mizerne a nepresne rakety a dobre len na vyprovokovanie odvetnych uderov. Takto je Hamas vlastne pricinou tychto uderov a teda strojcom zahuby pre Palestincanov.
Preco furt pises o podrezavani hrdiel. Ti mladici boli zastreleni. Aj tak to boli vrazdy, ale drzme sa faktov.
Odporúčame