Ti traja mladici boli podla vsetkeho zastreleni.
Ked uz nemoze velmi skodit naSlovensku, odisiel skodit do Bruselu.
Si si v tom isty?
http://europan.blog.pravda.sk/2014/07/05/uk r…
(Posledny odstavec.)
Pravda kriticke je to, ako casto to miesanie prebieha - ak sa miesa po kazdom kole, pocitanie karat prakticky nema zmysel (okrem tych, ktore clovek vidi na stole).
Ano, mas pravdu. Som si vsak isty, ze ludia tu samostatnost beru len ako kratke prechodne stadium pred pripojenim sa k Ruskej Federacii.
Bol som v Macau, ked to este bola Portugalska kolónia. Hral som blackjack, ktory hram dobre, v kasine Lisboa. Podmienky neboli dobre - natresk okolo stolov a karty sa miesali strojom po kazdom kole. Mozno sa to odvtedy zmenilo...
Kazdopadne je potesitelny pokles SaS pod hranicu potrebnu na ziskanie parlamentnych kresiel. Skoda len, ze Richard Sulik sa dostal do Europarlamentu, predpokladam, ze tam bude meno Slovenska len kazit, tak ako to robila SaS pod jeho vedenim.
Preco si myslis,ze ta podpora je "nensia". (Ta slaba ucast na volbach na Slovensku je len nasa narodna hanba.)
Ak si si nevsimol nenavistne prispevky v roznych diskusnych forach na adresu Madarov, tak si nielen simplexny, ale aj zaslepeny.
Uz si zabudol na tie tanky v ktorych pojdeme na Budapest? Alebo na vycinanie prezidentovho poradcu?
Na otazku sa odpoveda otazkou (tak ako si prave urobil), ak nam riadna odpoved nepasuje "do kramu".
Nevies citat? Moj nick nie je svetovak, ale Europan a to som. Ty si nieco take nezasluzis. Ze by si bol z BB? Hm, hm.
Mohol by si hodit link na zdroje tychto zaujimavych a tragickych udalosti?
NMuz, odvazne urazat spoza bucka vies, to ti treba uznat.
No a ako sa dari obyvatelom Bosny Hercegoviny, ktoru pred monarchiou zachranil Gavrilo? Prekvita ta krajina, prekvita?
Odporúčame