Keby Grecko bolo malo vlastnu menu, bolo by sa zvrtlo na tom, ako by s nim "financne trhy" zaobchadzali. Ja myslim, ze by ho trhali na kusy, lebo tak sa da najlepsie zarobit. Ako tie trhy zaobchadzali pred sto rokmi s Nemeckom, ked bolo oslabene?
Teraz sa uz Grecko zotavuje.
http://www.theguardian.com/world/2014/j ul/03…
Velka skoda, ze my sme boli jedinou krajinou eurozony, ktora mu v 2010 odmietla pomoct. Bola to vtedy SaS, ktora to zapricinila. Nedlhovala to niekomu "spoza mlaky"?

