Cilka, tvoje príspevky sú vhodné aj do ružovej knižnice, toľko bezbrehého obdivu k Smeru a Ficovi, to je až nezdravé, ale mala by si si trochu pretrieť oči realitou a uvedomiť si, že tvojho milovaného pána Fica nemusí milovať každý a veľa občanov vníma jeho prácu a vládu veľmi kriticky ... pán inžinier Počiatek by mal od hanby chodiť kanálmi za to, ako pre voľbami zavádzal o výške deficitu a ako napriek upozorneniam zostavil štátny rozpočet a pán Fico ako premiér je zodpovedný za množstvo škandálov, pri ktorých náš štát prišiel o nemalé prostriedky a teraz chýbajú a hrozí zas uťahovanie opaskov, z ktorého ty samozrejme nikdy nebudeš viniť Ficovu vládu

