na ministerstve spravodlivosti nikdy :( ale na masáž chodím pravidelne, dokonca švagrov brat je masér
na ministerstve spravodlivosti nikdy :( ale na masáž chodím pravidelne, dokonca švagrov brat je masér
mali sa vzájomne vymasírovať s Harabinom zadarmo a nikomu by to nevadilo ... inak viem si predstaviť tých zrobených a od roboty zodratých ministerských úradníkov, iste by bez masáží nevládali pracovať
väčšina ľudí s pôžičkou Grécku nesúhlasí, iba fanatickí smeráci to obhajujú, lebo to schválil ešte Počiatek a Fico ... pritom je toľko ľudí, ktorým by sa zišla oprávnená pomoc a na tých zvysoka ****
jagaga, zavoláš mu pomoc, ale pochybujem, že mu prispeješ na nový džíp, aj keď možno lacnejší a ojazdený, aby mohol pirátiť ďalej ... hlavne ak sa k vodičáku dostal podvodom a sfalšoval údaje o svojom zdravotnom stave, on totiž iba nevidí na jedno oko
tak protóny sú menšie a vraj to prepíše aj niektoré zákony fyziky ... dúfam, že Murphyho fyzikálne zákony ostanú naďalej v platnosti, napr. tento -
Kladivo padajúce z lešenia vždy padá tak, aby narobilo čo najviac škody.
ten vysoký schodok je fakt, takže konštatovanie o jeho existencii (a tým o neexistencii dostatku príjmov) netreba brať ako výhovorku, ale ako skutočnosť ... iná vec sú možné opatrenia v rozpočte, dúfam, že čoskoro nejaké budú, uvidíme
s druhou poznámkou tiež nemôžem súhlasiť, pre jednu jednoduchú vec - občan nemá žiadne páky na nakladanie s jeho daňami, pri nezmyselnom plytvaní vlády a samospráv môže iba škrípať zubami, takže každé opatrenie, ktoré mu aj minimálne ukrojí z príjmu vníma citlivo ... nie je možné občanovi zdôrazňovať iba potrebu platenia daní, keď sa nimi obšťastňujú spriaznené firmy a osoby našich politikov ( a je jedno či ide o tisíce eur pre nejakú miss fitnes alebo tendre v miliónoch eur, ktoré vykazujú okrem predraženosti aj porušenia zákona pri obstarávaní!!!)
ako je možné, že ty ako zástanca ľavice tieto veci nevidíš? ty, ako prvý, by si mal kritizovať, že sa nevalorizovala odpočítateľná položka pre pracujúcich!
súhlasím, že samospráva je rozbujnelá a stojí nás priveľa, hospodárenie miest a obcí je určite po vzore našej vlády podľa hesla - z cudzieho krv netečie ... keby sa našiel niekto s úprimným záujmom o prísnu racionalizáciu v tejto oblasti, tak financií by bolo zrejme dosť, ale ako píšeš, tie fleky (a aj možnosti, ktoré z nich vyplývajú) sú príliš lukratívne na to, aby si na ne nechali siahnuť :(
sprostosť a to prirovnanie k pedofílii je niečo neskutočné! ženy by boli dobré farárky, ale keď človek prečíta takéto vyjadrenia, tak nech si to len muži radšej nechajú ... :(((
čau flip :)))
rada ťa vidím, správne si ma doplnila, anakondu sme tu už dávno nespomínali :D
len ty nepodceňuj distingvované pojedanie chlebíčkov, vznešené a pritom láskavé úsmevy pre prostý ľud a občasné zafúkanie do fujarky či pobehovanie s drienkovicou :D
mal radšej povedať, že na niekoľko sekúnd stratil vedomie a tu hľa! mŕtvola ...
:))) veď ešte ani poriadne nezačal ... a to týždeň od nástupu novej vlády sa budeme tváriť, že Fico nikdy nevládol? nakoniec, túto vec najlepšie vedia posúdiť tí, ktorých sa to osobne týka a tam veru žiadna spokojnosť nie je, ľudia sa sťažujú na chaos, nespravodlivosť pri ohodnocovaní škôd, obce na nezáujem a málo prostriedkov, atď.
sú zlatí, obaja a pristane im to :) ... kto má nejaký problém s touto milou epizódkou, tak asi nemá niečo v poriadku ;-)
no a? aspoň my ostatní sa môžme tešiť, čo všetko máme ešte pred sebou, nekonečný obzor možností a to sme ani nesedeli :-) klikám !!!
ahoj :-) v Turecku som nebola, ale keď sa tak okolo seba pozerám aj tu na SK máme kadečo, napr. také turecké hospodárstvo :D prajem ti pekný večer :-)
možno bude o to snaživejšia, aby dokázala, že má aj na otitulovaných ... škoda, že sa dnes už titul nedá brať ako záruka odbornosti, bola by som rezolútne proti jej obsadeniu funkcie št. tajomníčky, takto si počkáme na výsledky práce a potom jej to zrátame ... :(
stano345, odpoveď ak dovolíš, ti dám aspoň po mesiaci od skutočného nástupu do vlády ... ak teba za štyri roky skutočnej vlády nesklamal Fico, tak ti gratulujem, ale mňa nemôže sklamať niekto, kto ešte reálne nemal možnosť urobiť žiadne opatrenie či zákon
mohol by si sa trochu odlepiť od toho, čo vykladá ešte stále premiér a neveriť slepo všetkému čo narozpráva ten urazený narcis
Najsociálnejší sa ešte stále nezmieril s realitou a zas prejavuje dojemnú starostlivosť o podvedených voličov SDKÚ? Tí sú mu určite vďační, že im opakovane veľmi jemne naznačuje, že sú asi nesvojprávni a nevedia čo činia ... to je naozaj najlepšia cesta ako si získať ľudí :DDD
Možno by sme mali od Grécka kúpiť nejaký vzdialený ostrov na terapiu pre politikov, ktorí majú problém odlepiť sa od moci, tam by mohli obsadiť ľubovoľný počet štátnych a ústavných funkcií, podpisovať vo dne aj po nociach zmluvy podľa ľubovôle svojich sponzorov, čachrovať s pozemkami, tárať o čom sa im zažiada, stavať ihriská a organizovať rôzne fitnessúťaže ... a ak bude treba, dodáme tam aj nejakých novinárov a redaktorov z STV, aby sme o dianí na ostrove mali komplexné a objektívne info.
človeče a čo by si ty chcel vlastne počuť? máme bilancovať Ficovu vládu chválami? no tak fajn, pochváľ, nikto ti nebráni ... nájdi nejaké pozitívne východiskové body pre novú vládu, kde veci klapú, ja sa iba poteším, že Mikloš robí iba zbytočnú paniku
Odporúčame