niekomu sa to ale podarilo dotiahnuť do dokonalosti, pokiaľ si spomínam, za Fronca som platila v škole iba za pracovné zošity a učebnice požičiavala škola
za Zajaca dvadsať korún, teraz niekoľko eur ...
ten systém spoplatnenia sa začal zneužívať a zdá sa, že nikomu to nevadí, žiadne pevné pravidlá, obmedzenia, od sociálneho štátu by človek očakával, že to bude prísne kontrolovať a nie podporovať

