no zbohom! veď to je hotový horror! :)
no zbohom! veď to je hotový horror! :)
nerobí, nerobí ... čo sa nerobí? keď si jeden z nich otvorí papuľu a dozvieme o špinavostiach zo zákulisia? to máš pravdu, to sa naozaj nerobí často a potom sa právom cítia neohroziteľní
politikov, ktorí štvú proti sebe pre svoje vlastné záujmy celé národy, by som vešala! na oboch stranách Dunaja a za gule!
jasné, že Ficovo to neprospieva :) ani Dzurindovi neprospievalo, keď sa prepieralo financovanie SDKÚ ... Smer svojím správaním vo vláde za štyri roky dokazoval, že sa istým ľuďom musí odvďačiť, proste je evidentné, že zákazky od štátu išli pre pár ľudí, sumy radšej ani nespomínam a ani dvojaký meter na ministrov ... prečo asi? daj si to konečne do súvisu s tým, čo hovorí ten človek
človek sem smolí príspevok a nakoniec ho sem nepustia, lebo je podozrivý? a čím preboha?
"Viem toho toľko, že sa bojím, aby ma niekto nezastrelil ..." tak nejako to bolo? Zrejme nie je jediný, kto vie viac ako treba, ale tento si ešte aj otvoril naplno ústa ...
naša vláda už dobre dávno fičí na dlh, jedine ak by to zaplatili jej členovia osobne, myslím, že tí dlhy nemajú a veru majú z čoho ...
tiež si myslím o našich politikoch, že keby tá spomínaná komunita predstavovala významnú voličskú skupinu, tak by poniektorí nemali problém odhodiť svoj nezáujem či priam zhnusenie, natiahnuť si ružové tangáče a kožené doplnky a ísť sa poprechádzať :( teraz im "vynáša" skôr opačný postoj, ale čo čakať od ľudí, ktorých názory a zásady závisia od túžby zapáčiť sa za každú cenu?
tiež si myslím o našich politikoch, že keby tá spomínaná komunita predstavovala významnú voličskú skupinu, tak by poniektorí nemali problém odhodiť svoj nezáujem či priam zhnusenie, natiahnuť si ružové tangáče a kožené doplnky a ísť sa poprechádzať :( teraz im "vynáša" skôr opačný postoj, ale čo čakať od ľudí, ktorých názory a zásady závisia od túžby zapáčiť sa za každú cenu?
ty si už videl umierať dieťa, že si toto dovolíš tvrdiť??? ty máš strach? veď z teba ide strach!
novacan, to čo si vypotil v tej poslednej vete? ty si asi pod pojmom týranie predstavuješ niečo iné ako ostatní ľudia ... a keď už, tak ani neomastená papuľa nie je dôvodom na mlátenie, vyhrážanie sa a iné útoky voči niekomu fyzicky slabšiemu a paradoxom je, že týrané sú skôr iné typy žien, než papuľnaté harpye
nesúhlasím a protestujem, ale nie je to tvoja vina :)
tetka sa dnes len tak poflakujú :( trochu som sem mrkla, ale stojí to už za starú bačkoru, ešte aj ten starý Mečiar má väčšie grády ako táto diskusia :)
hádam nechceš tvrdiť, že na rozhodnutí SR a nejakého Mečiara stála otázka bombardovania Srbska?
osobný tip!!! tvoj osobný typ je možno nejaká kočka z pláže :)))
no teda, to musí byť strašne ťažké dokazovanie, že nie je niekto "diablov syn" a "mentálne retardovaný" ... to druhé ti potvrdí každý odborný lekár z príslušnej oblasti a to prvé Mikloškov rodný list :)))
spoločná diagnóza? pedofilom môže byť predsa aj heterosexuál a aj homosexuál a je to nebezpečná deviácia založená na ubližovaní deťom, to kde je napísané, že kto je homosexuál má zároveň aj pedofilné sklony? alebo chcete tvrdiť, že chlap znásilňujúci dievčatká je homosexuál?
okrem toho, veľa, ak nie väčšina homosexuálov pochádza z klasických rodín, kde sú rodičia aj ostatní členovia heterosexuáli a naozaj nemali kde "odkukať" inú orientáciu, takže hag položila tú svoju otázku celkom legálne, hoci si to nikto ako rodič nevie a nedokáže ani len predstaviť a mnohí sa s tým nezmieria do smrti a na svoje dieťa radšej zanevrú
Odporúčame