ahojkaj, už sa nechystám takto si drásať nervy :-D radšej si pustím niečo veselšie napr. Kruh2
ahojkaj, už sa nechystám takto si drásať nervy :-D radšej si pustím niečo veselšie napr. Kruh2
Malíková bola fakt presvedčivá, už som sa bála, že ich tam vyflieska a potom ako správna krehká žena upadne do mdlôb ... :-D
po dlhom čase som pozerala túto ehm, politickú debatu a naozaj neviem, či mi aj neuškodilo ... toľko úprimnej snahy o moje dobro, o moju budúcnosť ekonomickú či národnú, dokonca aj o moje deti a budúce vnúčatá ... a ja nevďačnica mám iba jeden hlas! a pritom by si ho zaslúžili všetci za ten pot čo pre moje blaho vypotili alebo sa chystajú vypotiť, dokonca pani Anna včera skoro obetovala aj hlasivky a pán Béla si takmer úškrnom vykrútil ústa a pán Krajcer s pani Puškárovou to tiež brali ako naozaj ...
ba444, tak čo sa vzrušuješ? v sobotu idete natruc všetkým médiám a modrákom vyhrať voľby, zostaviť sociálne mysliacu a národne cítiacu vládu, tak sa nerozčuľuj a iba sa blahosklonne usmievaj :D
ahoj, Aranka, zmenilo sa to tu na debate k horšiemu a človeka to už tak nebaví ... ale som rada, že ťa aspoň môžem pozdraviť, snáď to admini nejak predýchajú, nemajú radi osobné rozhovory, asi ich ešte mátajú nohavičky a medvedev :D
to si mu nemal, veď sa tak snaží :(
hlavne, že počul o nej pán premiér :)
nuž, keď sú povodne takéhoto rozsahu, tak niekoho logicky zaujíma premiérova rezerva určená na tieto účely a to, ako s ňou naložil, je síce jeho vec, ale dosť to o ňom vypovedá a mňa to neprekvapilo ...
kvalitné gélové nechty s pekným dizajnom môžu stáť aj niekoľko desiatok eur ... ak ju pán premiér zahrnul takou štedrosťou, tak zrejme sa neuspokojila s lakom za jedno euro, ale to nie je podstatné, dostala veľa peňazí od nás všetkých, ako jedna z mála športovkýň v tomto druhu športu ... koľko je talentovaných kulturistov a fitnesiek, ktorí si musia hľadať sponzorov medzi firmami, aby svoj šport finančne utiahli? Martinková môže akurát tak byť ticho a voliť Smer
ty si Géniuss? ak on môže dookola opakovať to isté, tak aj ja ... ale nejako sa nevyjadril, asi zháňa materiál na kopírovanie príspevkov :(
o tej fitneske sme viacerí počuli prvý krát v živote až teraz a ty zrejme tiež ... ak si ju poznal ako reprezentantku už predtým, tak klobúk dole, máš naozaj prehľad, nebolo by na škodu zverejniť akej podpory sa dostalo iným úspešným a vzorným reprezentantom Slovenska pri príprave, aby sme neboli obvinení zo zaujatosti, napr. taká Eva Tulejová-Medveďová by sa určite takej podpore potešila, ale viem, že za niekoľko významných úspechov a majstrovských titulov dostala od štátu sumu ani nie tretiny toho, čo táto Martinková
presne tak, pekný dom môžeš mať na dlh, môžeš si celé roky tvrdo odriekať a drieť naň aj v dvoch robotách ... niekto možno slope v krčme, váľa si šunky, lebo nie je náročný a stačí mu aj stará barabizňa, takže nie je chudák ako chudák a ani pekný dom neznamená, že ten človek sa topí v peniazoch
ty si naozaj myslíš, že peniaze vyhraté v súdnych sporoch dajú politici niekam inam ako na svoje súkromné účty? :DDD
stanko, ty to tu vykladáš, ako keby to milostivý staval za svoje ... zobrať peniaze z daní a dať niečo postaviť na svoju chválu a slávu ... nepreháňaj to zas toľko
a čo hovorí Vaša Geniálnosť na 40 tisícok eur, ktoré dal Fico z rezervy premiéra na pamätník izraelskej obchodnej komore? a to tu priaznivci premiéra v jedom kuse Radičovej nadávajú do židoviek
slečna fitneska to veľmi dobre vie, ale čo je to oblbnúť chlapa, ktorý si nechty nelakuje? nuž, šikovnica vytiahla z neho čo sa dalo ...
ihriská nie sú na škodu, ale tie peniaze by sa teraz zišli pri povodniach ... my sme ako deti vyrastajúce na dedine využili na šport, zábavu a hru každú trávnatú plochu či kopec a nebolo nám treba žiadneho umelého trávnika, ak si niekto myslí, že deti začnú pestovať pohyb a šport iba preto, že v ich dedine je ihrisko, tak asi nepozná dnešnú mladú generáciu ... pre nich je problém aj zdvihnúť zadok a na to ihrisko odkráčať :(
dať 40 tis. eur na pamätník pre izraelskú obchodnú komoru z rezervy premiéra ti nevadí? a čo by ti vlastne vadilo? zrejme nič ... neviem si predstaviť, čo by ste písali, keby teraz v takejto situácii vládol Dzurinda a prehajdákal by rezervu
mne sa nezdá, že by sa nejako zlepšila situácia pracujúcich ľudí, ich chrbty sú zohnuté rovnako, vystierajú sa iba na úradoch práce ... Fico sa vychvaľuje, že nás čaká ekonomický rast, myslíš, že ten nezabezpečia chrbty pracujúcich ale nejaký iný sociálny zázrak? páni socialisti nie sú o nič menej závislejší od zohnutých chrbtov pracujúcich ako pravica a peniaze a luxus sa im veru nehnusia
aspoň nepreháňaj, chcem vidieť tú miliardu tento týždeň ... veď celá pomoc zo štátneho rozpočtu má byť 25 mil. eur a bohvie čo bude po voľbách
no tak to nám odľahlo, že rezerva 2,7 mil. eur je minutá už v máji ... tí postihnutí povodňami budú mať pre toto iste pochopenie, veď si im to tak krásne vysvetlil :(
Odporúčame