napíš niečo o Medvedevovi, inak sme asi mimo témy a potom to tu kape ... inak neviem, prečo všetko mizne a nedá sa prihlásiť
napíš niečo o Medvedevovi, inak sme asi mimo témy a potom to tu kape ... inak neviem, prečo všetko mizne a nedá sa prihlásiť
do roku 2012???
prišla som o všetky nicky, nedajú sa prihlásiť, ani keď zmením heslá ... *haja* čo budeme robiť? navrhujem viesť podzemnú ilegálnu činnosť a neskôr vyhlásiť zákopovú vojnu
už to tu nebude ako predtým, tak ho aspoň pozdrav, aj Sherri, ani smajlíka už nemôžem poslať a stále ma to odhlasuje, pred každým príspevkom sa treba prihlásiť? nech sa vám svadba vydarí a nech sa mladým darí a sú šťastní ... mail ti funguje? lebo dnes som písala
asi je koniec chytaniu čísel, nie je tu údaj o počte príspevkov ...
tak aj ja si zmením na lienka2, keď ma už ten systém tak nechcel ... :-(
Re: miLAN
nie celkom tak, daj si dva dcl žinčice do čerešní a uvidíš ... :-/
Re: miLAN
aj tu je chladno, trochu sme aj prikúrili a ty opráš aspoň tú svoju slivovicu ;-)
Re: miLAN
nie, všetko je pravé a nefalšované našla som dva, ale pekne pod jeho vlastným :-)
Re: miLAN
rošambo je tu pomaly furt :-) idem prezrieť debaty, kým sa dá, lebo som požičala NB švagrovi, boli tu na návšteve a vraj do debát hodil zopár príspevkov, len dúfam, že nie pod mojím nickom!
Re: Celá táto debata
debata je vždy o ničom, pretože nič nerieši, je iba o debatení ... tento tvoj veľmi plodný a sebavedomý príspevok ani nie je takejto ničotnej debaty hodný, mal si si tento "poklad" nechať pre seba a okrem toho ja som o žiadnych darmožráčoch nehovorila, keby si sa láskavo obťažoval čítaním ... nie som si celkom istá, ale hasiči a záchranári majú nárok na výsluhový dôchodok až po dovŕšení istého veku (50-55?) a v článku sa konštatuje, že sa uvažuje, aby to tak platilo aj v armáde pri novodôchodcoch, takže nič nové pod slnkom to nie je ...
Re: Poviem vám tajomstvo...
to vážne? 8-o
Odporúčame