Sulíkova partnerka pôsobila v nebankovke SUN
ten podvod spáchal jej otec, nie ona, a musí to byť pekný špinavec, keď do toho zatiahol svoju ledva plnoletú dcéru ... faktom je iba to, Sulík s ňou žije, ostatné veci si tu fabulujete podľa potreby, pretože nejaké finančné prepojenie by zrejme zverejnili, keďže sa v tom Smeráci s radosťou šťúrajú a nič lepšieho by sa im nehodilo do karát po tom Hanzelovom vyhlásení
a čo sa týka tých nebankových klientov, jeden politik im pred voľbami priamo do očí sľúbil čiastočné odškodnenie zo štátu, čím využil naivitu a zúfalstvo okradnutých na získanie ich hlasov ... netreba ani napísať, že po voľbách mu to už ani neprišlo na um, hoci jeho sľub videla celá republika