tak to je sila, nezobralo mi príspevok, kde som písala, že miLAN príde, keď sa to tu trochu utrasie ... vraj to musí skontrolovať admin a ak je to OK, tak príspevok pustí, chudák miLAN, bude ho obzerať admin!
tak to je sila, nezobralo mi príspevok, kde som písala, že miLAN príde, keď sa to tu trochu utrasie ... vraj to musí skontrolovať admin a ak je to OK, tak príspevok pustí, chudák miLAN, bude ho obzerať admin!
a to sa zvykne hovoriť, že človek si zvykne aj na obesenie
ahoj, flipp, sme tu roztratení ako ovečky božie, chýba nám vodca, darmo, chce to pevnú ruku! Medvedev to s nami vedel ... :(
je to tu o ničom, stará dobrá debata, tu mi ešte nikto ani nevynadal :(
ahá, obyčajne!!! jasné! ahoj :))))
smajlíky padli za obeť, asi nie sú dosť moderné a cool ... a ty si pôvodne??? nestíham to sledovať :(
veď ja som kľudná, vnúčatá sú zatiaľ v nedohľadne ;-)
ak stihnú podpísať ešte nejaké "výhodné" zmluvy, tak sa do toho dajú zarátať aj vnúčatá :(
nechaj toto, dá sa to chápať aj ako mierna forma výstrahy :)
tento "moderný" systém s nami poriadne vybabral ... je to pomalé a neprehľadné, príspevky miznú, nicky kapú ako muchy, debaty časovo ohraničené ... myslím, že miLAN už pracuje na filozofii dynamickej, pohyblivej debaty, ale zatiaľ je toto o ničom :(
ale užívateľov jedného PC môže byť viac, to majú byť všetci ako jeden? :(
keď sa toto rozhodnutie vlády moslimským mužom nepáči, tak Francúzi mohli dať výnimku na vyslovené šeredy, ustanoviť komisiu, ktorá by to posudzovala a úradne overená škrata by mohla (musela) nosiť burku ... komisiu by samozrejme platil manžel dotyčnej, ako aj pravidelné kontroly, či sa náhodou stav nezmenil k lepšiemu
treba napísať do redakcie mail, sťažovať sa na tieto veci, mne potom aktivovali aspoň tento nick, ostatné sú v keli načisto a nepovolilo mi ani ďalšiu registráciu ...
veď hľadá, hľadá ... a nájsť nemôže, ešte budeš musieť mať trochu trpezlivosti, veď on sa nájde a potom beda mu! :)
možno mu ho niekto naschvál skryl, dáky beťárisko :D veď nebuď taká prísna :)
no možno treba iba lepšie čítať :)
trochu sa tu iba obšmietam :)) tak pekne sa tu so mnou rozprávajú ... :D
Odporúčame