neotravuj ma ...
presne 38 tis., ale ona to považuje za normálne a správne, že štát (Fico) do nej investuje ako sama povedala "pár tisíc" ... a vraj si požiada znova :(
tie Gašparovičom vymenované kritériá nespĺňa ani jedna strana na našej matičke Zemi :))) a na Marse ešte voľby nevyhlásili ...
neviem, či je nejaká právna úprava tejto povinnosti, takže sa nehádam, ale chcela by som vidieť, ktorá vláda by si dovolila nechať to len tak ...
a hádam sa zhodneme, že na tie opatrenia išlo menej než bolo treba za každej vlády a hlavne tie peniaze obišli východné Slovensko, niektoré vodohospodárske závody v postihnutých oblastiach tvrdia, že nedostali na opravy hrádzí a údržbu posledné roky ani euro ... jednoducho niekto tu niečo zanedbal a teraz to napráva
zostrih je jedna vec, ale hlas je čí?
je to jej povinnosť, toto odškodnenie je zo štátneho rozpočtu, keď s prepáčením roky srali na protipovodňové opatrenia (a nielen oni), tak teraz musia o to viac odškodňovať ... rezervu si Fico rozdal po svojom, tak teraz je jeho psou povinnosťou zabezpečiť peniaze a pomôcť ľuďom a veru by mohli niečo dať aj zo svojho súkromného, myslím, že majú z čoho
myslíš ten duet s Tomanovou o sociálnych podnikoch?
a teraz tú o "silnom sociálnom štáte" :-D
ja si tiež myslím, že to nie je Fico, veď ani raz nepoužil výraz "silný sociálny štát" :)))
ak je politika chápaná ako vôľa vládnuť za každú cenu, tak áno ... ale snahu o spoluprácu s každým jedným je vidieť iba v Smere, nevylúčili nikoho, ostatní sa aspoň navonok snažia o prejav nejakej vyhranenosti voči chybám dnešnej vlády ... celkovo je to bude fraška, pokiaľ po voľbách vznikne situácia, ktorá ich bude na túto spoluprácu "lámať" ... uvidíme čoskoro :)
s tou Puškárovou máš pravdu, nie je celkom nestranná, ale asi ani ja by som nevedela byť ... :(
a ako by si to nazval? podľa gustava, mohol byť L. ministrom, keby držal hubu a nedal tú nahrávku GP - asi podplácanie, nie?
ako funguje dosadzovanie ľudí na kandidátky a fleky na ministerstvách a iných dôležitých miestach cez politické strany sa hádam baviť nebudeme, je obed a škoda si kaziť chuť
ale gustík, veď to čo hovoríš, sa volá podplácanie :)
keď huláka na tlačovkách tak rozpráva inak, to je pravda :-D
bóžinku, títo naši politici ... pusa na čelo, kopnúť do gulí, držať za gule ... hneď poznať rovnakú krvnú skupinu :-D
ako dlho asi trvá hlasová analýza takej nahrávky?
<3 rozhodne Ti naši politici nesiahajú ani po členky, ani jeden ... :-)
<3 srdiečko už len takto po ležiačky :-))) pekný deň
súhlas :) a okrem toho nás vystavujú citovému vydieraniu zo strany niektorých politikov, ja napríklad nemôžem zadržať slzy, keď vidím, ako sa mi všetci snažia strašne pomáhať a záleží im na mne
Odporúčame