:D rado sa stalo, aj na budúce :-D
:D rado sa stalo, aj na budúce :-D
:) a ešte jeden :) to za tú slečnu ...
no, ja by som povedala, že ich viera je na fest neotrasiteľná, problém je skôr v tom, že my ostatní im to kazíme :D
on možno naivne dúfa, že prebehnú pod vidinou silného sociálneho štátu k Smeru :)
Už podal Fico na Hanzela trestné oznámenie? Do volieb ani nepodá, lebo rezorty vnútra a spravodlivosti by už nemusel mať v réžii Smeru a kamarátky z HZDS a to by sa potom možno vyšetrovalo ako naozaj :)
nakoniec vysvitne, že Smer vznikol, aby mala Monča na drahé háby a Fedor na cigary a je po tajomstve :)
Hanzel má nejaký dôvod, prečo to teraz vytiahol a nebude to preto, že by ho prepadli po tak dlhej dobe výčitky svedomia, dôvod je zrejme iný ... ale ten systém financovania strán je taký ako ho opisuje a Smer a konkrétne jeho predseda celé svoje vládnutie potvrdzuje, že to tak je! Lukratívne zákazky, pre štát nevýhodné zmluvy, politickí nominanti užívajúci si luxus, žlté karty a zatváranie očí pred prešľapmi svojich ministrov ... to nevidí iba slepý. Fico sľuby voličom odhodil bokom hneď po voľbách, iba rétorika mu ostala ... prvoradé bolo splatiť záväzky sponzorom, potom malo prísť aj na ľudí, ale teraz už nie je z čoho, dlhy a rastúci deficit, ešte že mnohým stačia sľuby a prázdne slová
eurofondy nečerpáme, lebo nie každý má pri tvorbe projektu 20% ceny na úplatky
tu je to opačne, Fica si kúpili bohatí podnikatelia, aby boli ešte bohatší a vybrali si naozaj dobre, ten človek povie a sľúbi národu čokoľvek, veď nejde o večnosť, iba o čas potrebný na splnenie cieľa a zadanej úlohy ... osvedčil sa, teraz ho už nepotrebujú
keď sa dostane Smer do opozície a stratí vplyv na SIS a ostatné bezpečnostné zložky, tak pár ľudí pôjde buď bručať alebo ujde z republiky ... v Smere sa už teraz modlia o koalíciu s KDH, už síce nie je čo kradnúť ale nie všetko sa dá ututlať :)
áno, Harabin o tejto iniciatíve ministerky nemal ani tušenia :) oni sa spolu iba tárajú po svete a takmer sa nepoznajú, pani ministerka a pán najvyšší sudca sú nezávislé osoby, ale nezávislé od morálky a slušnosti!
nič nové pod slnkom, hádam si niekto nemyslel, že obchodná spoločnosť Smer je čistá ako božie oko a všetci tí milionári v pozadí sú sociálni Ježiškovia :)))
naša vláda má cigánsku mentalitu, rýchlo prežrať a stroviť, za ten krátky čas hýriť a rozhadzovať, aj keď vie, že príjmy nebudú ... potom si požičať od úžerníka, tváriť sa, že inak sa nedá, lebo je kríza a nakoniec celú dlžobu hodiť do autu, veď po voľbách ju bude mať na krku možno niekto iný, kto to z ľudí vyžmýka ...
a máme tu nový Schodok, väčší a majestátnejší ...
Buck tu mal príspevok, je preč ... Rale a ja sme mali príspevky pod zdravím, téma o behu, sú preč ... myslím, že chce niekto zlikvidovať partiu od Medvedeva, KSS a Nohavičiek :(((
inak tento "moderný" systém načítava debaty do zoznamu asi po polhodine, počty príspevkov nesedia, mne sa nedá prihlásiť pod včerajším nickom lienka2, ani pod alias2 a Alope
Odporúčame