presne, ale čo s tým narobíš, keď im hlupáci tlieskajú a spravodlivých je málo
presne, ale čo s tým narobíš, keď im hlupáci tlieskajú a spravodlivých je málo
hase, zásady nášho štátu nie sú zlé, len sa nedodržiavajú, sme zvrchovaná, demokratická republika ? zvrchovanosť požierajú eurofinančníci, demokraciu totalizmus strán ,viď voľba GP,nevedia ani čo je to tajná voľba, je referendum záväzné ?,atď- škoda rečí. To sú tí demokrati.
Ja len neviem načo je tam toľko poslancov, ak majú hlasovať ako kážu strany, stačí ich toľko koľko je strán v parlamente, s váhou ich zastúpenia -počty nepustia pani Redičova, Štefanec aj iní
Ta som vyčítal,že on vybojoval, Rada odsúhlasila, STV urguje jeho podpis - asi k platnosti dodatku je potrebný, mne tam nepasuje verejné vypočutie - aliby, ak sú splnené podmienky záväzku, nech rozhodne so svojim určité nemalým amsáblom
Je to nejaký pomýlený postup, napred sa dá -resp.prisľúbi 3OO mil Sk a potom sa žiada zdôvodnenie, logika uteč
kras, mňa len zaujíma, koľko si tam ty vložil,
zbino, Tebe keby aj piecku predali, povieš, že to bolo výhodné, aspoň nemusíš do nej prikladať
Smiechoty, finančnú nedisciplinovanosť, prekračovanie rozpočtu, dodatočné dotácie odobrované Radou..., aby mohli byť všetkym vyplácané prémie idú riešiť legislatívou, treba dodržiavať poriadok všeobecne a vyvodzovať dôsledky, i bičom, inak je to iba mútenie. Občania majú byť ževraj spokojní, iba ak za zrušenie konces.poplatkov -zaplatia to však z iného vrecka
Máš pravdu, v podstate to nepozerám, to len keď ženu pozriem, čo to pozerá, ale s tými lyžičkami je to výstižné a že si taký svetaznalý, i ja som sa vrátil nedávno z Londýna, tak viem či tam dávajú, nači iba napr.kopírujú zábavné programy, ale ber čo dávajú alebo utekaj
Ja šetrím, ja, ja, ja. Neušiel z " Ordinácie?...tam mali takého ekonóma /Stanke ho iba hral/, ale bolo to v Pezinku
Prečo sa vzrušovať a stínať hlavy pre výsledok volieb, dobre sa stalo, že je tam realista Ftáčnik. Pani Vašáriová by bola iba afektovaná bábka popoťahovaná motúzikmi z pozadia a tu treba riešiť konkrétne praktické veci, zdá sa, že Ftáčnik to zvládne.
Vaši - naši, medzi rozhodnutím stavať a vlastnou výstavbou treba poriešiť množstvo vecí, strety záujmov, kalkulácií, variant, projektov, schvaľovania, financovania atď, teraz sa rieši iba jedno hľadisko, aby to nebolo Ficovo dieťa
Je to úbohé, najprv nie sú peniaze na NFŠ ,stopne sa výstavba na Tehelnom poli a teraz už sú, aj s privátnym investorom, to je asi nejaký dobrodinec, keď to všetko vyjde lacnejšie, len s čím sa to porovnáva, asi s Miklošovými fantasmagoriami
Tiež to tak vidím, lenže právnici nosia iné okuliare
Zákonodarca oznamuje ako bude v tajnej voľbe hlasovať, kvitnúci intelekt
Expremier to s tým rokom 2O10 prehnal, ale snahu mu nemožno uprieť, teraz ani tá snaha nie je, nebojím sa povedať, že na konci volebného obdobia išlo o marenie výstavby - cez ochranárov a EIB
Zarytý antisocialista sa neštíti uplatňovať totalitárne metódy i v kultúre, aj spisovatelia museli upravovať texty - Smrek a iní, aby ich diela mohli vyjsť, je to ako mor
A načo sú chudobe peniaze, tí nech makajú, treba podporiť finančné domy, ak sa zaručíme Írsku, môžu im požičiavať za lichvárske úroky, veď ani Iri sa neprosia o pôžičku, to len europolitici v službách finančníkov sa taktoi istia
Odporúčame