Neviem si predtaviť nevyplatiť,resp. výrazne znížiť dôchodky, to by vládcovia utekali. Zároveň som zásadne proti míňanie nad pomery, to je ale dovoz do SR -to míňanie
Neviem si predtaviť nevyplatiť,resp. výrazne znížiť dôchodky, to by vládcovia utekali. Zároveň som zásadne proti míňanie nad pomery, to je ale dovoz do SR -to míňanie
Ja vidím egiistický pohľad u Teba. Vychádzajme z dosiahnutého stavu spoločnosti, tí predchádzajúci vybudovali nejaké základy hospodárstva a celkove spoločnosti. Pravdu by si mal jedine, ak by si šiel do panenskej prírody, nejakej džungle a tam by si začinal od piky -tykám,nechcem uraziť, tu sa to tak nosí
I teraz je .v dôchodku je zohľadnená doba platenie i výška odvodov,; je čo, ba až musí sa s tým niečo robiť V prvom rade zaistiť stabilitu a záväznosť dohody medzi štátom a poistencom -na desaťrocia.V 2.pilieri nie je? Konkrétne, súčasné odvody si štát požičia(za primeraný úrok) na súčasné dôchodky a zaviaže sa ,že v budúcnosti sa poistencovi v plnej výške vrátia.
jagaga, 0-tý krok : nevalorizovať súčasné dôchodky, aby zhodnocovanie/nezhodnocovanie v 2.pilieri tak nebilo do očí
človek, typický nadhánač DSS-iek, čím menej odviesť Soc.poisťovni-nejaké minimum a čím viac DSS, sledujem dcéru za 5,n roka odviedla 2513 Eur a akt.hodnotu má 2424 E na papieri v Allianz, bez záruk -kaleráby
laik, som zástancom spavodlivého dôchodkového zabezpečenia( pán Qick,ktorého si vážim sociáneho), t.j. koľko poistenec odvedie-Soc.poisťovňa vedie os.účet poistenca, z toho nech sa vyratúva dôchodok(4O rokov platba-cca 2O rokov poberanie)+.úrok napr.3%,tj za 4O rokov 2,5 násobok odvedeného,resp.úrok NBS + možnosť prispenia štátom .z výnosu ekonomiky štátu
Ja si nepomôžem, ako občiansky demokrat, tiež by som nemohol konať inak ako Fico,neviem pochopiť, že niekto to nevie pochopiť, úplne trápna Radič, nevie dnes čo hovorila včera, a vlastne ako čo hovorila s Barossom, veď ešte nie je ani poslankyňa a stálem tvrdí, že nie je kompetentná
To ani nie Figeľ, ale strana ho tam navrhuje, desiatky funcií v podnikoch s účasťou štátu, v dozorných radách ...to je zaujímavé. Figeľ sa stáva figurkou už aj vo svojej strane
aikk, zákon o stav.sporení platí od r.2OO5, v tomto prípade bol pán Brocka z KDH sociálnejší ako Fico-nevalorizovať vysoké dôchodky, ako i teraz Gibalová/KDH valorizovať o rovnakú sumu -ono sa to ukáže teraz, či sa budú vôbec nejako valorizovať aj keď inflácia a živ.úroveň rastie
U Vás, U nás, veď čo tu chodíme na internet to už poznáme, niečo nové
Ohio,a vy v USA máte aký dlh, priznám sa, ja to číslo neviem ani napísať(čítal som o trilionoch)
cezar, zjemňuješ, ja pristavím podlažie, aby sme ho mohli vyhodiť z patričnej výšky
Zrak mi už tak neslúži, ale ja ho vidím fialového
Mason, tiež som si nie istý, koľkí podporia novú vládu, to sa budeme ešte čudovať
Pán ekonóm, nečítaj nám tu nejaké príručky z minulosti, vy vzdelanejší tomu hovoríte kliše, daj niečo zo svojej hlavy
Kulemiházi, Ajmnekulehazi, Miklóš rozpráva ako ideologický tajomník a nie ekonóm, čakám čísla, konkrétne kroky a nie otrepané frázy
Mikloš nie je zákerný, nerozkráda krajinu, nehádže to na iných, iba sa usmieva . Náš spasiteľ. Len aby neskončil na kríži.
Keď mi nepasuje falošná pravá topánka mám si obuť ľavú na pravú nohu
Z nadpisu TO POVEDAL TEN PRA´VÝ
bla, bla, bla, už sa opakujem, mne nechce žrať krava - to Fico, a som občiansky demokrat, ale nechcem mať nič spoločné s falošnými demokratmi
Odporúčame