Fredo, je po voľbách, mýto je zvládnuté, neviem ani ja ani všetci nekompetentní (novinári,mimovládky---)či to bolo predražené, taktiež dialnica, viem len že sa budovala, čo ma teší, ba až som hrdý napr. na viadukkt nad Pov.Bystricou.
Fredo, je po voľbách, mýto je zvládnuté, neviem ani ja ani všetci nekompetentní (novinári,mimovládky---)či to bolo predražené, taktiež dialnica, viem len že sa budovala, čo ma teší, ba až som hrdý napr. na viadukkt nad Pov.Bystricou.
tendenčný názor pripravujúci nás na privatizáciu-ďaľšie dejstvo komediantov, nespomina sa zvýšenie kapacity letiska, režijné náklady už veľmi neporastú, takže zisk porastie. Iné je podstatné, a to ,že letisko je naše -vlastenci a 2.ktorý investor je taký hlúpy, ža neočakáva dobrý zisk
mám svoj dom, podľa svojich predstáv, nepotrebujem nejakého chytráka sa priživovať na ňom
neprofesionáli zo SNS to možná nezvládli-tie emisie, čakám koľko a začo sa predajú ďaľšie kvóty teraz, aby gamby nesplasli
čiastočne nemusí byť menej ako 50%, to je pre plebs,skutočnosť bude iná
tých fígľov bude viac, Fígeľ sa tiež ofíglil, presadil si prkotiny- dva mandáty stačia-veď to mohol každý v rámci svojej strany,totálne odignorovať Smer, ktorého potrebujú k ústavným zákonom, to je tá slušnosť do politiky - veď sa to bude vracať, ako a kedy sa tá slušnosť zavedie, ani z predsedníctva v NR asi nič nebude i keď mu to Ivetka sľúbila za kolaboráciu
Fredo, nebolo to ono-Fico samodiskutér, veď sa to opozíciou odsudzovalo, ale už v predstihu to ešte zdvojnásobiť to chce Alzheimera
Nie všetci sme hlupáci - pán excelentný ekonóm Mikloš, letisko sa privatizovať nebude, to iba navyšovať imanie, to i môj dom sa nepredá iba sa k nemu pristaví spločná bytovka, a prečo vo včerajšej relácii Správy a komentáre nebola opozícia, ale dvaja koaliční diskutéri,keby aspoň jeden ako Fico. Ekonomické rošády začínajú, s množstvom ošúchaných fráz -naštartovanie ekonomiky a pod
Už na to upozorňujem pol roka, ide o to previesť miliardy do súkromných DSS-iek, 2. ak sa zvýši čistý príjem znížia sa odvody, ktoré i tak nestačia na vykrytie soc.sysému a dotuje sa cca 8OO mil.E štátom.
A ništ, málo viac, sú tu excelentní ekonómovia, nech zariadia vyššiu efektivitu štátnych firiem, nielen provízie z privatizácie pre seba
KDH vymedzilo voči Smeru, asi 2 týždne pred voľbami,na koberci u Radičovej. Prečo asi.? Cit."KDH aj bnaďalej trvá na požiadavke, aby sa šéfom NR stal Ján Figeľ. ...mal aj prísľub od líderky SDKÚ
Myslím si, že to je len taká prezentácia pre verejnosť, na konkrétne kroky si musíme počkať
To sa tu bude niekto donekonečna vyprázdnovať? Vzniká nová vládna garnitúra, tak analyzujme jej kroky, aj keď každý z iného uhľa,môžme aj porovnávať s predošlou , micfic platia aj po voľbách
Cargo a letisko -čím sa to bude kompenzovať
FNM -súhlasím,ale zrejme sa pričlení k MF
imunita .uvidíme
voľby cez internet -čačkanie sa, ak sa neprejavím na verejnosti nemám čo ovpyvňovať verejné veci
Nikto nie je dokonalý, ale dajme si vedľa seba Dzurinda - Kubiš/Lajčák, Prokopovič - Ing.Vážny, Krajcer - Mikolaj (aj keď SNS nemám v láske) v čí prospech to vyznieva, ...
Keď postavím vedľa seba Ing.Vážeho a pána Prokopoviča to hovorí za všetko, múdry si domyslí a hlúpy nezmúdrie
Aj tak nerozumiem,prečo sa nemajú poslanci zodpovedať za výroky v parlamente. Tam môžu beztrestne kvákať a osočovať sa hulvatsky.? Stačí ak,poslanca nemožno zadržať a uväzniť počas výkonu mandátu
pekné, pekné, tézy sú tézy,čo sa za tým skrýva uvidíme,že sa nejde privatizivať letisko a železnice síce upokojuje, čo sa ale ide privatizocať sa nespomína, taktiež odvody-bolo to na spadnutie, len koho zasiahnu negatívne a kto na tom získa ,podľa mňa súkromné DSS-ky, to je to lepidlo štvorkoalície
kras, nepleť tu zas severnú mafiu, dialnica nespája iba Bratislavu a Košice, ale všetky aglomerácie na tej trase a južná trasa by bola zrejme najoptimálnejšia keby sa budovala spoločne Maˇarskom slovensko-maďarská, keby
Odporúčame