persuader ,Socha slobody je v USA, každý kam patrí,len nikoho nevyháňaj, keď si tu hosť
persuader ,Socha slobody je v USA, každý kam patrí,len nikoho nevyháňaj, keď si tu hosť
Tak dobre, Fico tu zanechal dlh 23 mld, sociálne pôžitky zachoval,je aj 4OOtis.nezamestnaných. Nech nová vláda ukáže tu zmenu k lepšiemu, bez znižovania soc.dávok a bez privatizácie. Ring je voľný , aj zatlieskam, keď to bude zlepšenie. Začína to ale trápne-výhovorkami, to Fico.
myslím Mikloša, zaujíma ma tá zmena
bla, bla, bla, nárast korupcie, omielanie káuz, klientelizmus, ozdravenie ...čakám k o n k r é t n e kroky, ak nemá čo povedať načo išiel do diskusie
ľudia sme slabí, kto by dobrovoľne za mladi sporil na starobu, spomína sa už Meternich, že to zavádzal, dávno predtým to mali banské združenia, je to časom osvedčené. Súhlasím ale, že by to malo byť zásluhové, s možným prispením štatu- z výnosov ekonomiky štátu-to by sme , ale museli mať štátny majetok a jeho dobrých správcov
Dcéry mali zhodnotenie jedna 3, druhá 6 % za 5 rokov, tj ročne do 1 %, pri inflácii reálny pokles-2.pilier ; valorizácia za to isté obdobie bola myslím 26 % v 1.pilieri . Už sa "teším" ako skrešú valorizáciu v 1.pilieri
Tiež to tvrdím. Podnikať so štátom vybranými peniazmi, zabezpečujúcich ľudí v starobe. Je to PODVOD, nie sú určené na rizikové investovanie, je to KRÁDEŹ - patrili štátu , je to KLAMSTVO, nepatria sporiteľom, napr.ako hav. poistenie, dostanú iba plnenie po splnení rôznych kritérií. Ale musím uznať, je to dobrý biznis -niekoľkomiliardový, nie naťahovanie sa s kopírkami za pár miliónov.
Quick, sledujem Vás aj seat, stotožňujem sa tiež s Vašim striezvym pohľadom + seat za objasňovanie problematiky, pravda však je ,že 99 % ľudí to neovláda a niekoľko nadhánačov to falošne propaguje, až tak , že ludí zmanipulovali
xixi, máš pohľad egoistu, na sporiteľov sa skladajú i nesporitelia, a to cez rezervný fond solidarity _4,75 % a ručí za tieto investície štát-teda všetci, to je z pohľadu sporiteľa, z pohľadu štátu je to plná ždebilita, keď si štát počičiava peniaze, i 7,5%, postúpi zdarma niekoľkomiliardový fin.kapitál súkr.spoločnostiam na 15 a viac rokov. Pritom ich DSS zhodnocujú do 1%, štát mohol zaručiť napr.3%. Anketka : mne už sa to neoplatí, ale dcéry sú a nedá sa ani vystúpiť, naviac to ide byť povinné. TO spája súč.koalíciu. Ostatné ja vata
kaplán, ty si nejaký demokrat, Matovič je už zvolený za poslanca, iba on môže odmietnuť mandát, resp.sľub alebo zložiť sľub s výhradou, cenu už uviedol
Ukradnem trezor a poviem, že to bola sranda. To je sranda, že.
Ešte len bude mizerný-zbedačený, keď sa zrealizujú tézy
Priame prenosy z parlamentu nebudú? Predplatím si i permanentku na kabaret.
Syn totalitného prokurátora-Mikloš, ktorých sa báli i Štb-áci Vám nevadí? Mám to z diskusie.
To je iba vydieranie Sulíka, aby sa stal ministrom financii, na ktoré si brúsi zuby Mikloš. Post predsedu NR sľúbila Radičová Figeľovi, za dištancovanie sa od Smeru, tiež netušila, že KDH bude predtihnuté SaS. Figeľ to prefígľoval.
To za každé hlasovanie alebo nehlasovanie sa platí? Biznis ja biznis. Matovič prešťal aj šéfa.
Mýliš sa, poslanec najvýnosnejšie zamestnanie, keď vydelíš príjem výkonom blížiacim sa k nule
SaS-ke - Športke čakajú obyčajní, že dostanú 2O melónov, to ani Bugár s celým Žitným ostrovom toľko nedopestuje
To vravíš Ty, neviem ako si kompetentný, keby aspoň nejaký opozičný poslanec si to zobral do agendy a neustále do toho búšil, za ten peniaz by to stálo,, toto je také anonimné klišé
Trestný čin je predávať majetok 5,5 mil.občanov úzkou skupinkou nadhánačov,keby to bolo aspoň podmienené ústavnou väčšinou v parlamente
Odporúčame