Nepochopil si ma , nevadí, nechceme prispievať do 2.piliera-viacerí z rodiny, nedá sa ani vystúpiť, chcú ho zabetónovať
Nepochopil si ma , nevadí, nechceme prispievať do 2.piliera-viacerí z rodiny, nedá sa ani vystúpiť, chcú ho zabetónovať
To už je dávno otrepané, chcem iba naspäť , čo mi strhnú, nemusí nikto na mňa robiť, o preklenuti obdobia nech sa postarajú excelentní ekonómovia
figovník, vystihla si to, prefíkanci sú obyčajne strachopudy, keď vyjdeme do ulíc stratia glanc
A to je aká metóda Fica?, veď iba hasil zapálený požiar A Tvoji sú ktorí? Hoď do placu nech si Slovač zgustne
Fešak, čo je na tom nezrozumiteľné, veď je to tak, plebsu hodia ideologické témy,vatikán.zmluva, interupciea pod. a za zatvorenými dverami sa delia dengi
Dopĺňam, bez parazitujúseho medzičlánku DSS-iek a ich nadhánačov. Veď sa hlásala očista, bez korupcie, lobistov...
Z odvodov. Tým, že mi strhávajú z príjmu (spolu 5,4 mld E)vlastne požiciavam štátu ,medziiným aj na súčasné dôchodky. Nebyť 2.piliera bolo by ich o 1 mld viac, výdaje Soc.poisťobne-5,7 mld. Nech mi trebárs vedú účet sporenia, s úročením napr.3%. Získa i sporiteľ, i štát. Technické detaily nech si spracujú v SP, je ich tam dosť, na ústredí do 5OOO.
2.pilier je najhorší nápad aký sa dal vymyslieť, štát si požičiava za viac ako dostanú sporitelia. Môžu byť aj premodralí aj prečervenalí, ak vrátia tam odovzaný kapitál nazad štátu u mňa bodujú
Zmena sa proklamovala, ale ako sa to myslelo zverejňuje sa až teraz, s malými výnimkami, Brocka.valorizácia o pevnú sumu. Dali si podpísať bianko šek.. Hlúpo dôverčiví podpísali
Ja by som aj bral, keby som dostal to čo mi štát na dôchodok postrháva + úrok/priem.vek dožitia, skúste si to porátať, na prilepšenie bonus z výnosu ekonomiky štátu -tam by ale museli byť hospodári
Brocka sociálnejší ako Smer - ubrať z dôchodku bohatým, tie rozdiely budú asi v inom. Švejna - povinný vstup do súkromných DSS, prešťal aj Sulíka
novodobí hrdina Kaník + spol.ich nasmeroval do DSS-iek, 3 mld Eur
pravica-ľavica, mne to až tak veľa nehovorí-režim je nastavený taký aký je, ale zlodejina= pokračovanie v privatizáci je jasný pre mňa /letisko, železnica.energetika, plynárne, poisťovne...,najmä dôchodkový kapitál. Kauzy predošlej vlády môžu i nemusia byť opodstatnené, splodili ich najmä novinári
myslím si, že už sú dute hlavy kalerábmi prepchaté,po zbere úrody by mohol dobre padnúť zaslúžený odpočinok
zajcev, realita života je zložitejšia, ženu pre vieru vyhodili zo školstva/udal kresťan/, iní komunisti nám našli prácu v inom okrese a mohla opäť učiť
Idey, to je také "krˇoví, povedz jeden zásadný sociálno-politický rozdiel, rád sa poučím
Sulík sa vzdá všetkého, len ak mu zostane mešeč sociálneho poistenia pre DSS-ky -to hovorím už pol roka -Sláv
Ťažké to bude ochrániť tento štát pred janičiarmi
Odporúčame