pinokio, ja som demokrat, čo viem dlh je 426OE/občan-verejný dlh(mestá,samosprávy...),nepáči sa mi to, zdôvodňovať tým avizovanú privatizáciu je ˇdaľšie dejstvo rozkrádaniaštátneho majetku
pinokio, ja som demokrat, čo viem dlh je 426OE/občan-verejný dlh(mestá,samosprávy...),nepáči sa mi to, zdôvodňovať tým avizovanú privatizáciu je ˇdaľšie dejstvo rozkrádaniaštátneho majetku
vlad, pekného to máš prezidenta, alebo to nie je Tvoj?
pinokio, silné slová, kam sme to s tou demokraciou dospeli, keď hociáký žvástač môže beztrestne šíriť nepravdy a paniku
mgi, to myslíš, že iba ľavičiari majú rozum
Feri Ty ftipálek, na ktorú stranu si sa pozeral, keď si plodil ten výplod
jan 69, už je síce jún 2010, ale nevadí, Samozvaná premierka nalieha neodkladne rozhodnúť a Ty máš čas to naťahovať s referendom
dede, chcel som Ťa ignorovať, ale chcem ti pomôcť, odmlč sa i pred druhými
puky, to tak nemôžeš, to i Tvoji mecenáši považujú za kontraproduktívne a pošlú ˇT a kade ľahšie, po slovensky si debil -zdraví demokrat
V tejto veci, nie som prilepený na mediách, ale niekoľkokrát som som to postrehol
2.pilier -pre súkromné spoločnosti má byť povinný(Švejna), to si ani superdemolátor Sulík nedovolil proklamovať -až od 35 rokov
jano, ty si len s.Jano, keby zostal premierom,tak sa s tým popasuje, nemôže predsa podpísať zodpovedne záväzok, ktorý nastupujúca vláda deklaruje, že ho nebude plniť
dovolenka opozície končí, treba začať robiť
To nestrpí odklad? Ak nie je ochota na konsenzus, tak nech Fico zatiaľ nič nepodpisuje. Čo som postrehol, tak vždy ponechával rozhodnutie na novú vládu, v tak dôležiej veci. Tu je niekto druhý farizejský. A eurokrati nech počkajú, nejde o vyhlásenie vojny.
To je tiež dobré. Štátom vybrané peniaze na dôchodky si máme požičať od DSS. Oni ich zhodnocujú do 1% pre "sporiteľa a štát si ich má požičať za 7.5% ročne. Šikovné. Prečo nenavrhnú štátu priamo investovať s tým, že sporiteľovi sa to zhodnotí 3%.
ťažko uveriť, že nie platený, ale to nie jde podstatné. Ako je možné odvádzať do zahraniia financie zo Soc.poisťovne-cez DSS,keď ich na to nie dostatok, a teda si musíme požičiavať.Len nie demografiu - štát má- zatiaľ, aj iné zdroje
Vrátil som sa ešte :čiže odvody a dane nebudú akože ,z terajšej hrubej mzdy, ale z tzv.superhrubej
čo by k terajšej hrubej bolo- dane 16 .1.35%=21:6 % a odvody18.1:35%24.3%(stále chýba do 10% do poisťovní), len stým malým rozdielom, že to neplatí zamestnávateľ, ale zamestnanec. Len tak na okraj, teraz zamestnávateľ to vyráta a pošle naraz a po novom sa s tým musí unúvať každý sám, to je to zjednodušenie agendy,
Nerozumiem :1 Soc.poisťovňa je v deficite a ešte sa znížia odvody z cca 35 % na 18 %, tj.zhruba o polovicu 2. Štát je v deficite a ide sa vyplácať plošne odv.bonus, Odhad 185.12.3mil.=6,7 mld Eur ročrne 3. 2.súkromný pilier povinný - to je celý zmysel reformy
Nekrič hop, kým nepreskočíš ! Hodnotiť stav hladiny jazera v čase výdatných ďažďov a tesne po,je nenáležité.Prítok je taký aký je, tu ide o zvýšený odtok a hľadanie jeho príčin. Počkajme si na ustálenie vodného režimu.
Odporúčame