Ktore konkretne? :-)
Troll netroluj tolko - kazdy druhy trolovsky príspevok je Tvoj :-)
...prizemne trolovske zvasty...
Evidentne nerozumies ako svet funguje...
Pytam sa este raz, pragmaticky, aby si dostal odpoved v reci ktorej mozno budes rozumiet - cim sa Ty zivis? (okrem trolovania :-)
preber sa devce...este raz si po sebe pomaly precitaj....:-)
Ano, masovy odchod nemeckých lekarov do Rakuska uz riesia aj v Bundestagu :-)
Preco by Ta mali zaujimat normalne cisla a dejiny - ked mas svoje :-)
To je co za sprostost?
Pises o obdobi pred 2. svetovou vojnou? :-)
A kto za to moze? Ako sef Najvyssieho sudu bol zodpovedny za jeho chod - vratane personálneho, mzdového...
Cim sa Ty zivis?
Ty si nejaky expert na priplatky?...specialne v sudnictve?
Zial, su ludia, ktorym sa Harabin paci.....arogantny hlupak, ktory vykrikuje na svoju nadriadenu ze by mala ist na psychiatriu...:-(
muchotravky nejedavam vôbec - doporucujes? :-)
je to mozne ....daj nieco z vlastnej skusenosti :-)
Obávam sa že nerozumieš obsahu...tak pre istotu Ti to vysvetlím :-)
Janko používa hlúpe argumenty tak jeden zrkadlový obraz jeho - ničím nepodloženej - argumentácie som mu ukázal...jasné že tomu nerozumie každý :-)
Janko, uvedomujes si, ze namiesto argumentov "demagogizujes" ?...
Pises o zakonoch, ktore nie si schopny upresnit, preto pises o podpise genialneho umelca - myslis toho isteho "umelca" ktory sa podpisal pod svetove vojny?.....pod genocidy, zemetrasenia, zaplavy, hladomor...?
Hlupost...slovami Kratkeho " najnovsie vyskumy spickovych vedcov dokazuju, ze ludia vyuzivaju mozog na 9,656 %, spicky na 11,358 %...:-)
A co si tym vlastne chcel povedat?..ze keby bol narod mudrejsi a lepsie by volil mali by sme "bezpecny blahobyt" ? :-)
Niektori si myslia "to" ini zase "ine"...len Bednar vie co si myslia vsetci :-)
Kedy to povedal "Morton Hunt" ? :-).....lebo vyvoj je taky rychly, ze zajtra to moze byt vyrovnane a pozajtra to moze byt naopak.
Ktore konkretne "posledne vyskumy vedcov v neurologii" mas na mysli?...alebo zase obycajna demagogia? :-)
Alebo aj nie :-)...casto su najmudrejsi ti co o "tom" najmenej vedia :-)
Aky by bol svet krasny a bezpecny keby ho riadil Bednar...kolko "mudrych" vygeneruje podobny utok sialenca.... ked zena v Prahe pred rokmi na nakladnom aute narazila do davu ludi - vtedy nikoho nenapadlo pisat o zasiatom teroristickom semienku....
Nenavist k "casti ludstva", sexualna frustracia....a samozrejme aj (drogami podporeny) nabozensky fanatizmus su hlavne motivy podobnych cinov...
Kde citas americku propagandu ?...alebo mozes citat ale necitas ? :-)
Odporúčame