Zaujimave...ale nie vsetky zavery su korektne...audiatur et altera pars... :-)
Teraz suhlasim s Peterkom...Meciar ani poriadne netusil co z toho vsetkeho vyjde ( nevedel dokopy nic o makroekonomike) a ked sedeli s Klausom pod stromom tak obidvaja len prenasali nazory tych (Klaus o tom vedel viac), ktori presadzovali svoje zaujmy ( ktore sa tiez postupne formovali)...cele rozdelenie mohlo dopadnut inak, pre Slovensko vyhodnejsie.....nehovoriac o ostatnom....
Nevies o tom....z Tvojich textov je zrejme, ze o USA nevies skoro nic...:-)
Skus zadefinovat "otroka systemu, ktory tam je postupne zavadzany"....?....:-)
Tie Tvoje popletene teorie.... :-)
Pre objektivne videnie sveta je zakladnym predpokladom - mysliet...skus to niekedy :-)
Zase ta stupidita s predsedom Asociacie vojakov? Podpredseda vyboru pre obhajobu zdraveho rozumu Ta ziada aby si s tym uz prestal :-)
Dobre filmy bezia na roznych kanaloch...a kriteria, co je to dobry film - maju rozni ludia rozne.
Nepaci sa Ti - nepozeraj, dnes si mozes vybrat :-)
Zakladom kapitalizmu je vykoristovanie cloveka clovekom...v socializme je to presne naopak .-)
Za sociku bezal vtip - aky je rozdiel medzi nemeckym a slovenskym robotníkom
Nemecky robotnik hodi rano dve vajcia na panvicu, potom sadne do mercedesa a ide sa dat vykoristovat
Slovensky robotník hodi rano dve vajcia do trenírok, potom sadne na bicykel a ide vládnuť :-)
Kvalitny vyrobok uz nie je hlavny problem, ked sa vyraba na kvalitnej technologii a vyrobu riadia odbornici...:-)
Zbytocne dramatizujes ...asi budes este prilis mlady...alebo? :-)
Ktory system je lepsi?
Vies nieco o tom ako sa meria "kvalita zivota" a kde je najvyssia?
Prekliatie? ....jeden moj znamy bol s podobnym problemom u liecitelky...a pomohla mu :-)
TY musis byt velky srandista...neverim, ze vsetko co pises - myslis vazne :-)
...na clanok?...ja som myslel ze reagoval na poznamku diskutera....nemal by si stale kopirovat :-)
Odporúčame