+++++++++++++++
+++++++++++++++
....nuž, keď si to nepochopil v 67mich rokoch, tak už nikdy a nič.....hehe
To sa neráta - nemal na krku šál... hehe....."odtrhnutý" tliachač Orbán.....
...chúďa drahé!.... hehe
...."radkyňa " Trošková tam chýbala!.... hehe
....šak sme na Slovensku! .....našli sa nejakí " naši ľudia", ktorí ešte necicali z verejného, nuž, dôvod sa našiel ....hehe
Literát si toho veľa nezarobil - z verejného....hehe
....presne po vzore "veľkých Uhrov"..... hehe
....zlaté padáky, odstupné pre darmožráčov, odmeny, milióny za voľby....a mosty padajú tahet.....hehehe
...neboj nič, Kadyrov, ty sa činíš a vyhrávaš vjednomkuse - na debate....hehe
Kyskoyd to ovláda, Kyskoyd = Kadyrov, " Kadyrov bojujúci na sociálnych sieťach."...hehe
...."pre veľký úspech zas a znova"....hehe
...neexistuje!....ONI sú - iní!.... hehe
...a ktovie či už nekväčí niekde - na Sibíri.....hehe
...."inšpirácia" pre teba: hehe - v mojich príspevkoch znamená - sarkazmus.....!!
Odporúčame