+++++++++++++
+++++++++++++
.....30 rokov vyžierajú rok čo rok verejné chechtáky - o milióny.....toť "opatrenia" strán!!?.... hehe
.....KONEČNE!!.....!!
...ach, už pred 20timi rokmi bolo neskoro! ...hehe
....no nič!!...na mňa platí len a len počiatkova vila!...plaginko má smolu.....hehe
....nejaká chromíkovská "zásadová" primitívka?!....a ktovie, kto sa hrajkal na "exorcistu"?!..... hehe
...kam má občan ísť?.... no predsa na účty do politických strán a najlepšie napr. na účet Kachličkára aspol. ....hehe.....keď sa spoja a vrátia tieto chechtáky daňovým poplatníkom, bude na všetko a pre všetkých....!!
....čo pornáčik, odpustky už máš nakúpené?!.... hehe
....aký je starý, taký je s.....ý.....S fašistami sa zahadzuje!!.... hehe
...už sa z toho nevyzuješ, pornáčik....hehe.
....máš strach, čoo?!....len sa bojkaj....hehe
.....a čo nato tvoj farárko?!....odpustky už máš nakúpené?!...hehe
šak stačí, že pozeráš ty....pekne nám to slovne opíš....hehe
++++++++++++
....rumblebublegum....hehe
....Otomtom - navždy "táraj gágaj prďús", primitív, korupčník šašo k tomu.....hehe
....zaujímavé, Šimečka aspol. tu ešte nikdy nevládol, ale oni môžu zato, ako to tu vyzerá - podľa teba?!!.... hehe
....no konečne!.....už pred 20timi rokmi bolo neskoro......
Odporúčame