..."o psích očiach mužov" si písala minule (E. Kaliňak)..... hehe
..."o psích očiach mužov" si písala minule (E. Kaliňak)..... hehe
......hehe....máš krátke meno...zaslúžiš si dlhšie!......extrašpeciálsuperzĺava!!?.....
....chúďa, daj si rohypnol...hehe
....samozrejmá vec!....načo máme - detenčný ústav??!....!!
....múdro sejieš....hehe
....... čujme hlas - umelej inteligencie!?? .... kapánek srandistickej ......hehe
..... šak načo aj odvolávať!? ....veď väčšina parlamentu sa podobá na vekslácku sebránku pčolinských a "kačacích pyskov" ..... kväčia tam kvôli sebe, nie pre národ .....hehe
..... na pohotovosti s"ničím vážnym" !!? ...nuž za toto by ti mala poisťovňa vyrubiť plný poplatok za ošetrenie!! ....!!
..... to pasuje! .... politici a byrokrati na neviemkoľkých úrovniach fasujú mzdy ako bohovia+odmeny+ odstupné+neviemaké náhrady a diéty, takže všetky profesie zanedlho zastúpia - ľavou zadnou!!? .....hehe
....v tvojom "božskom vedomí" - chlap, ale inak hnilobný fašúňsky smrádok - že vraj jemnejší od kotliebky ....hehe
.........šAK HEJ - rozhovor?! .....už o ňom ani nechyruje - náculienko - on "si nepamätá" .... hehe
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
...no, ma ukľudnil..hehe
..tvoja vlastná skúsenosť, čoo?!!...hehe
.....drzé teroristické hnusy na slovenských cestách..... stále viac a viac ..... !!
...... to nepochopíš - latrinár!!? ..... hehe
Odporúčame