..... sekjuritidocentjudrfico odjakživa - púšťal.....hehe
..... no, ale panstvo na teplých flekoch je a bude - aké "obnovené"!!? ....hehe .....z verejných chechtákov ......
....no, veď je to jasné ako facka!....každý jeden judrák tu má svoju pravdu a vlastné právo....sme na Slovensku!.....hehe
...si to práve - napísal ty!! .....hehe
.... Ďorďi patrí jednoznačne - k dúhovým ..... hehe
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
.....zo statusu bezpečnostného analytika Radovana Bránika .....!!
“Všetko, čo ste chceli vedieť o činnosti cudzej nepriateľskej mocnosti na území SR, no nemali ste sa kde opýtať...Vtipná vsuvka; po Moskve sa roky pohybuje človek s rovnakým priezviskom, ktorý sa predstavuje ako bývalý príslušník 173 oddielu Spetznaz GRU a vyslúžilec z Afghanistanu - a je od 2012 neúspešne stíhaný za nezákonné získavanie štátnych vyznamenaní; v skutočnosti nikdy nebojoval, zato ako “hrdina” vymetá s premenlivou úspešnosťou rôzne slávnosti...dokonalá ilustrácia pôsobenia niektorých bývalých príslušníkov ozbrojených zborov a zložiek Ruskej federácie, oficiálne na výsluhovom dôchodku na území Európskej únie....“Ako sa z veterána vojen vedených Armádou Ruskej federácie Šipova stať slovenským občanom a držiteľom oficiálnej mailovej adresy [email protected] v niekoľkých jednoduchých krokoch”
.....tak to som prekvapená! ....
...."lidé jsou ruzni, povětšinou hovada" ..... hehe
...."lidé jsou ruzni, povětšinou hovada" ..... hehe
.... hééééérec! ....... hehe
.... najbližšie bude živiť z verejných chechtákov radkyňu - z Číny či z Latinskej Ameriky ??! ....hehe
Odporúčame