.....si vkoncoch, ťa prekvapil, čooo??! ....hehehehe
.....si vkoncoch, ťa prekvapil, čooo??! ....hehehehe
....chúďa ukvárené - sa ti už uľavilo ??! .....hehe
....kedysi boli učiteľ spolu s farárom či babicou v spoločnosti - zákonom .... dnes musia vyfásnuť nejaké ocenenia, aby sa vôbec zviditeľnili, lebo vysokú školu /života/ tu už môže mať kde-kto - aj bez učiteľov!? ....!!
....posledné tri??! ..... hádam - 33 ! ....tu už niet koho voliť - už sa všetci predviedli .... hehe
....fňuk fňuk .... hehe
...taký malý - bulvárik!? ...hehe
..."Matovič v Slovenskom rozhlase uviedol, že odchod Hegera a vytvorenie novej strany bola vlastne idea lídra OĽaNO a celé to malo byť koordinované."......hehehehehehe
.... chudák kôň ušiel sám..... už mal dosť nosenia tých tučných švankesov ....hehe
...nastopro jej preplo - zadarmo.....hehe..... Oni sú - zásadoví .... https://fb.watch/j67zjC5H-A/
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
...... len námatkovo som ťukla na 28mu minútu a tam vresk piskot - debata jak lusk..... ovčiansky tribunál v plnej akcii ....hehe
..... neskutočné niečo!..... ti platia za klamstvá a výmysly??! ....https://dennikn.sk/2572073/slovenka-vo-sveds…
....na tvoje narodeniny! ...hehe
..... Malacky - oblasť "múdručkých" biomatiek??! .....hehe
..... hliboká myšlénka!? ....hehe
..... sekjuritidocentjúdrfico dobre vie, čo sa zmení! ..... predsa Heger či Kachličkár - prašť ako uhoď!!? ....hehe
...."história blbosti" sa zapája do debaty....hehe
Odporúčame