....volá sa - dobre!....hehe
....volá sa - dobre!....hehe
....nevieš večera ani rána v tomto absurdistane... hehe
Ak nie my všetci
.....hehehehe.............."Nezabudnime na pikantný fakt, že všetky tieto funkcie vykonáva ako člen OĽaNO a pritom otvorene hovorí, že už o pár dní bude predsedom v inej strane. To je hádam prvý predseda vlády a dvojminister, ktorý odchádza zo strany, ktorá ho nominovala, do inej strany, no zjavne ani z jednej funkcie. Ja mám Eda v podstate rád, ale trochu mám pocit, že je už akoby v nejakej paralelnej realite
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
https://fb.watch/j2cDD9ycbE/ ....... hehehehehehe
..... asi ťažko, ten si to už zajtra nebude pamätať - ne/historik ......hehe
...poverila Hegera, aby zdravotníctvo bolo načisto - dorazené.....hehe
..... OčNú kliniku z Martina vlastní svokor so zaťom. Firmu C.RENT, ktorej UVEA dlhovala, vlastní svokrov syn a zaťova manželka. Dlh očnej kliniky voči C.RENT bol vyše 1,3 milióna é.Ministerstvo zdravotníctva už dlh za kliniku zaplatilo, bez akéhokoľvek preverovania príčin vzniku dlhu !!? ..... a tak si tu - žijeme......hehe
++++++++++++++++++++++++++++
....kúrňa, už prestaň húliť ....hehe
....cirque du blahaei+ficiei.....hehe
....on už kvičí - naka sa blíži ....hehe
..... fascinujúce nezabudnuteľné neopakovateľné! .....škoda KOLIBY, ktorú "otec národa" zlikvidoval, ako mnohé ďalšie slovenské poklady ..... !!
.. to pasuje, uhrík si nepamätá, on "nie je historik", on ani nevie písať na PC.....hehe
±+++++++++++++++++++++++++++
....nemastupia! .....
Odporúčame