....hnusné odporné a zároveň - fraška ..... :-(
....hnusné odporné a zároveň - fraška ..... :-(
....a načo ?! Veď ujo Fico môžu obšťastňovať MDŽáčky aj - v opozícii, nie ??! hehe ..... :-p
.... mladý Kali k tomu - babky SMEROkratky ho zožerú aj s topánkami .... :-o
....ja neviem, čo stále do igorka vyrývajú .... Veď on už ľuďom dal, čo sľúbil .... Z 500 milionového socpakľa sa každému ušlo približne 91,60 é, hehehe ..... Kam sa hrabe Fico ?!! ..... :-p
....maďarskí kecálkovia zistili, že bez jednoty niet politických korýtok, hehe ..... :-p
....Starý Smokovec si vydýchne - aspoň na týždeň ??! hehe .... :-/
.... bezhraničná ľudská - blbosť !! ? .... :-/
..... p. Šmognerová síce varovala národ pred nebankovkami, ale bolo to extra "jemné" - varovanie a pre väčšinu jednoduchších - nezrozumiteľné, hehe .... Veľmi dobre si na tie vyjadrenia pamätám ! Vždy som mala dojem, že novinári by mali jej vyjadrenia pre médiá - prekladať, pretože boli príliš - odborné ...... :-/
.... k Marhuľovi do cely treba prihodiť všetkých, ktorí mu umožnili vyhýbať sa spravodlivosti ! ..... :-/
.... ktovie, či v Levoči na busovom nástupišti už majú - wécka ??! Pred piatimi rokmi tam - neboli - som sa po........ :-p
....chúďa Marhuľa! Kam ho až - nenažraná chamtivá Slovač - dostala !? hehe .... :-p
....hehe, parlament plný - Otomtomov ! Kto by to bol tesne po voľbách - povedal ??! .... :-/
....tu niet čo riešiť ! Málo úradníkov !! Nemal kto vybaviť, zariadiť !!? ... :-/
.... k tomu treba ešte otcovi národa "pribaliť" aj kupónku, ktorou okradol ľudí, ktorí mu dôverovali .... Ale k tomu nedôjde, na Slovensku si zlodeji a mafiáni zásadne žijú v blahobyte a bez ujmy za svoje - zločiny, hehe ..... :-/
.... aspoň polovicu vysokých škôl - zrušiť ! Už pred 20timi rokmi bolo - neskoro ....
....z verejného krv - netečie ! Na Slovenku odjakživa ..... :-/
.... ozval sa ten pravý - blanárklamár, hehe .... :-p
..... ná šak, nech odíde... Takých tu už bolo, čo takôto - sľubovali - a nikde nikto nič, hehe .... :-p
.... zástupná téma - inž. Kačerenko, napr. ! Zviklaní" sú už - dávno, hehe .... :-p
..... "výborné" porovnanie !? hehe .... tvoj sused poľnohospodár nepozná! rozdiel medzi - opatrovaním dôchodcu, ktorému robí spoločnosť, donesie mu obed či nakúpi v obchode a osobnou asistenciou ťažko postihnutej osoby na vozíku alebo na posteli atď., ktorá potrebuje asistenciu takmer alebo vo všetkých životne dôležitých úkonoch !? Tvoj sused je rovnako nechápavý, neempatický či - nespôsobilý sa k tejto téme vyjadrovať, ako nový pán minister - prepytujem- sociálnych vecí !!? .... :-/
Odporúčame