...pánko veľkomožný - poslanec ?! Veď on už - dĺĺĺho nie je v politike !? hehe .... :-p
...pánko veľkomožný - poslanec ?! Veď on už - dĺĺĺho nie je v politike !? hehe .... :-p
.... vyháňači diabla sršia nápadmi, jedni duchaplnejší ako druhí, hehe ..... Raz nemajú v tom parlamente do čoho - pichnúť !!? .... :-/
......"Má tam byť sudca Sklenka" .... plus maznáckojudrácky ficoansámbeľ, hehe .... :-/
.....voľby boli len - ofajč ! .... On tam bol nastopro kdesi v nejakom pánbožkove - vymetať diabla, hehe .... :-D
..... všetko postarom ! Keby si pánčatá nerobili z parlamentu rodinný biznis, možno by sa aj v tomto štáte niečo - zmenilo .... :-p
..... minďáš - to znie ako - hazanďaláš alebo kikimor, či ako - kičura ?! hehehe ..... :-/
....kúrňa, mať tak jeho - problémy !? .... :-p
..... to zas bude fraška, hehe .... :-/
....pitkin, to nemyslíš vážne Takto verejne urobiť zo seba idiota ! hehe .... :-/
....kchi kchi, to je čo za - kravinu ?! Kačerenkovým a podobným - oným - dohadzujú teplé mastné fleky z verejného a nemocniciam - dane ! hehe ..... :-/
.... Borisko neodstúpi! Veď kto potom postaví stovky nájomných bytoviek ??! hehe ... :-/
....šak nech kuknú diplomky celému parlamentu a ostane tam - prázdno !? hehe ... :-p
.... kúrňa, maznáckokapitánsky magľajz napokračovanie , hehe .... Normálny štát - v nedohľadne !? ..... :-/
.... v Mekke sa nemusia báť korony! Tam sa zvyknú na smrť - ušliapať, hehe .... :-/ https://www.topky.sk/cl/11/1731911/Viac-nez-…
....ale veď ovláda - internet explorer ! Kam sa hrabú - zMizíkovci ?! hehe .... :-/
.... a prečo také otázky ako - obohraná platňa?! Už 30 rokov to isté - dokola, hehehe ...... :-p
Odporúčame