.... hnutie "úspešných" plagiátorov - by sa nastopro ujalo, hehe ..... :-/
.... hnutie "úspešných" plagiátorov - by sa nastopro ujalo, hehe ..... :-/
....nééé , reštrukturalizačný - na Široký spôsob - z verejných chechtákov si Maznáci naďalej užívajú politický magľajz , hehe ..... :-/
.... Frigo na mašine! Niééé - Fico v poslaneckej lavici, hehe .... :-p
....státisíce kamiónov, celé dni noci, dedinami mestami prírodou, smrad hluk - ale žiadneho aktivistu som nikdy nevidela "visieť" na žiadnom kamióne ..... hehe.. :-/
...pomaly a isto z tohto magľajzu vyplynie, že široká pracujúca verejnosť s výučnými listami či maturitou sú oproti vládnucej a politickej smotánke - vedeckými machrami !? hehe ..... :-/
....aspoň majú v štúdiu - vymeteného diabla, hehe .... :-p
....nič si z toho nerob, 75% slovače nevie čítať s porozumením a medzi riadkami už vôbec .... :-/
....nuž, ako vidno aktuálne - inšie riešiť nevedia! hehe .... :-(
.... kúrňa, užil si "demokratického" dôchodku - že až !?? .... :-/
....ná šak, súdruh Fico sa jasne vyjadril na margo zneužívania sociálneho systému rómami .... Briti sa len inšpirovali jeho - múdrosťami ?! ... hehe
.... pán inžinier aspol. si to - užíva! Je mu - im - dobre! hehe .... :-p :-/
....Briti majú jedinečnú príležitosť zbaviť sa slovenských " čokoládových socialkarov" a tak Slovensko zaradili tam, kam ho - zaradili !?? hehe .... :-/
..... definuje pani v dialógu výraz - "plný príjem" ??! , hehe .... :-/
....hehe, aké "špinavé peniaze" !?? Veď to sú - maznáckokapitáňske extrakapitalisticky "vydreté" chechtáky ..... :-p
.... ale fajná irónia - toto - pani p. pochopila správne celú "hodnotovú" frašku, hehe .... :-/
...pánko veľkomožný - poslanec ?! Veď on už - dĺĺĺho nie je v politike !? hehe .... :-p
.... vyháňači diabla sršia nápadmi, jedni duchaplnejší ako druhí, hehe ..... Raz nemajú v tom parlamente do čoho - pichnúť !!? .... :-/
Odporúčame