..... kvááá kváááá kvačica ! hehe ..... :-/
.....Pelle to zvládne sám - popri felčiarskom ministrovaní, hehe .... :-/
.... čvarga hnilobná ožratá ! Sa mu machruje - za verejné chechtáky .... :-/
.... nech nechajú to chúďa dieťa napokoji! Veď ono len "úspešne dohralo" pc hru - do úplného konca!? hehe ..... :-/
.... Rázsochy a iné zlodejinky sú dôsledkom "vyspelého" zdravotníctva ála palipaška, hehe ..... :-/
....tebe nápodobne! ....
... Trumpov vežiak ešte stojí ??! hehe .... :-p
.... Fico už nemá nárok na čerstvé rožky až do konca volebného obdobia - okrem iného ! hehe ..... :-/
..... neexistuje! Takéto problémy u nás nepoznáme ! Tu máme predsa socdemácke zázračné - socpakle, ktoré všetko riešia ..... :-/ :-(
..... trochári, hehe..... Inak to pasuje, to sú - plánované straty !?? .... :-/
... fajná reakcia, Pelle sa pochlapil, hehe ..... S nafúkaným deckom sa inak ani nedá !? .... :-/
.... Gajdoš Terazky + Plagi Otomtom machrujú dôležito, ako päťhalierniky v banke, hehe ..... :-/
... a mohli by začať prednostne - na tejto debate !? hehe .... :-p
.... Trampova dcérenka aspol. budú odteraz existovať - v skafandroch , hehe ..... :-/
... dobré ráno, stará mama ..... :-(
..... chúďa ožraté! Vieš, o čom hovoríš - si prežil s 19nástimi promile !? Viditeľne, hehe .... :-/
....Plagi už má zabeštelované miestečko v jazykovednom ústave, hehe .... :-o
... turisti nech len ostanú, to je len - ohňostroj .... :-/
Odporúčame