.... očisty čoho ?! Pelle si zrejme po dlhej dobe ogabal - nohy, hehe .... :-/
.... očisty čoho ?! Pelle si zrejme po dlhej dobe ogabal - nohy, hehe .... :-/
....mačovia na debate sa nemôžu zmieriť s faktom, že prezident/ka nie je navlečená do nažehlených golierov ála gaspi, hehe .... A tak - fňukajú a - závidia, lebo doma zrejme takô - nemajú !!? .... :-)
..... primitívi, nihilisti trieskači všetkých krajín spojte sa! ..... sa spojili - na silvestrovskom cirkuse - že vraj, vítaní nového roka, hehe .... :-/
....sa pomýlili v nadpise ! ... sa stala - nesvojprávnym - štátom, hehe .... :-(
.... že by Kali so špeciálom ??! hehehehe ..... :-p
..... načim by bolo hneď na zajtra zvolať do Sydny - klimatický samit ??! hehehe ... :-(
.... spýtajte sa ľudí, ktorí trpia neurologickými chorobami či celoživotnými postihnutiami, čo to s nimi robí a ako oni pri tomto humbuku trpia !? Postrehy od nás : spratkovia v našej dedine zásadne pliaskajú petardy pod oknami cudzích ľudí, ani náhodou nie pri domoch svojich mamičiek či starých mám !? ....alebo - zábavnou pyrotechnikou väčšinou otravujú život naši "pozitívne diskriminovaní" občania, ktorí zo sociálok dokážu investovať do týchto zbytočností majland .... A samozrejme, že opäť sa realizujú uprostred dediny, nie pod oknami svojej - búdy, hehe .... :-/
.... hlavný Maznák národu ukázal, ako "pracujú" pre národ - poddaní maznáci, hehe .... :-/
.... všetko OK ! Maznáci aspol. "obedy zadarmo" varia osobne a - zadarmo, hehe .... Vrámci predvolebných kortešačiek .... :-p
.... čo je! Čo sa deje ?! Už sme - v jadre? Zatiaľ len vo ficojadre, čiže - v prd-e-li, hehe .... :-(
.... nadpis mohol byť napísaný aj v zmysle : Slovensko = byrokratický nezmysel na mape sveta !? hehe ..... :-/
..... pietro7 bol medzi nimi a prezidentka mu načapovala menej kapustnice! Nuž sa - jeduje !? hehe .... :-O
.... možno aj, ale kotkodákaš tu ty - to isté dookola, hehe .... :-p
.... to pasuje, toto ... Hlavné je, že máme "hlavného lekára župy" a k tomu prislúchajúcu bandu úradníkov VÚC, ktorí sa týmto majú zaoberať - rozumej - odpinkajú pacienta na tortúru opísanú v článku a tým to pre nich končí, hehe .... Štát platí štúdium lekárov a potom ich nechá odísť do zahraničia - na zárobky !!? Ale hlavne že máme - hlavného lekára župy ..... :-p
...to pasuje! Slovákom to nevadí, Slováci sú trpezlivý národ, aj si ešte milión áut vyrobíme navyše, aj státisíce cudzích kamiónov s radosťou strpíme - na cestách, aké máme .... :-/
.... zrejme tvoja vlastná skúsenosť! Chúďa zlaté .... hehe .... :-/
.... svojim záujmom slúži - on "si to užíva" ! Plagi je ako ten - pekárov cisár - sadne do voza a - hopsa hejsa do brandejsa .... Nič nerobí, nič nekuje, len si z pozície všemocného pána dokonale nehanebne a svojvoľne užíva verejné chechtáky, hehe ..... :-/
....najprv "tradičný" ohňostroj potom - klimatický samit ???! hehe ..... :-/
Odporúčame