.... kchi kchi .....
.... kchi kchi .....
..... Pelle ju zamestná ako svoju - radkyňu, hehe .... Viditeľne je na ňu - zaťažený a má "svoje" názory na veci, na rozdiel od ostatných maznákov .... :-D
... môžeš tu aj rohom - trúbiť ! Nepochopia .... Maznáci majú svoje - teórie .... :-/
.... Ježiško Tiborko napíše čokoľvek, aby sa o ňom hovorilo hlasnejšie .... Taká - bulvárna nedocenená hviezdička, hehe .... :-p
.... zrejme nie, keď je zdravotníctvo v takomto stave .... A smeráci mali času habadej - na zmenu ....
.... socdemokracia neurobila pre dobré zdravotníctvo - vôbec nič ! Pre maznákov je normou akurát tak - zdravotníctvoálapalipaška .... To mohla Kalavská vedieť a vidieť od začiatku ..... :-/
..... Pelle to stíha len tak tak .... Veď SMERákom už bolo treba poriadny kilometrový - pápežský - odpustok, hehe .... :-/
.... ktohovie, "z čoho" sa tam rodia - muži ??! Lebo z tých - bezprizorných žien - to určite nie je možné ... :-/
....strašidelné .... :-(
.... nech len - kandiduje ! Aj s tými - kandidami - za ušami, hehe .... :-O
.... "vrátil by sa...." - fajná nátura ...
.... a celá maznácka banda vraj " stojí za výrokmi " ich drahého precedu, hehe ..... :-p :-D
.... žiaden čud! Podľa teórie Maznákov aspol. musia holubičky slovenské velebiť porevolučný slobodný život a nekukať na prsty zlodejom a klamárom, ktorí veselo rozfrckávajú všetko verejné len a len - pre seba a svoje rodiny ! Toť - dôvod, prečo hnedá hniloba žne akýtaký rozmach .... Ale len dočasu, pretože už ich županovanie ukázalo, že sú PRESNE takí istí, ako - vládnúce panstvo ktorejkoľvek bandy od revolúcie .... :-/
.... "zábavná" pyrotechnika a mimoriadne "zábavná" správička .... Ľudská hlúposť nemá hraníc ....
.... nuž, u nás nie je šanca, lebo národ holubičí sa na nič nezmôže a keď aj, tak v momente zasiahnu "spravodlivé" súdy - viďme rok 2003 a štrajk železničiarov .... :-(
Odporúčame