čo to za bobastické titulky ? Po veľkom úspechu ? Vyhrala 3 zápasy a to len preto, že bola vysoko nasadená a nenatrafila na hráčkum ktorej to ktochu ide. Prvý zápas s nenasadenou, 2. zápas s 31. nasadenou, čiže najnižšie nasadebou a v 3, zápase sa natrápila s Azarenkovou, ktorá viac ako pol roka nehrala a ešte nie je celkom fit. a v 4.zápase dostala výprask....


