Nejaké jednostranne nenávistné články voči ateistom nie sú argumenty.
Ako argument voči ateistom v tomto článku slúži i toto: Ateista tvrdí, že náboženstvo je preukázateľne nepravdivé alebo nezmyselné, a že je obvykle i škodlivé. Takáto nehorázna lož!
Že za komunistov koľkých veriacich zabili, a čo cirkev tá asi nikoho čo mal pochybnosti voči viere, hádam nezabíjala. A čo sa týka komunistov, či to boli ateisti - ťažko povedať, pretože verili vo svoje idei a aby ich presadili - cirkev im v tom nijak nepomáhala, ale bola na strane bohatých - preto sa nečudujte, že sa obrátili proti ním.

