MVK: Smer by väčšinu nezískal, do parlamentu by sa dostala aj SMK
Keby zostavoval SMER vládu, spustila by sa ohromná nenávistná kampaň podporovaná a aj vyvolávaná médiami Markíza, SME, plus 7, Hríbom, všetky mimovládky, Focusy, MVK, či ako sa to volá, rôznymi analytikmi - všetci majú jedno spoločné - sú platení zahraničným kapitálom a vôbec im nejde o všeobecné dobrá SVK občanov. Ide o rozdúchavanie a podnecovanie nenávisti skupín obyvateľstva medzi sebou a každý, kto by chcel tomu brániť je obeťou takýchto útokov. Je to tak okaté a evidentné, že niet pochýb o tom, prečo sa tak bránia vyššie menovaní tomu, aby vládla strana, ktorá aspoň snaží brániť záujmy Slovákov - a nejde len o SMER, každá podobne orientovaná strana, či jej predstavitelia, by boli cieľom útokov zradných organizácií a médií. SVK má IBA cca 5 mil.obyv., tak prečo nie je možné, aby sa nevedeli dohodnúť volení zástupcovia výkonu moci na zveľaďovaní úrovne života ľudí? Pokiaľ tu budú rozsievať nenávisť a rozbroje tzv.nezávislé organizácie, média a nekompetentní novinári, dobre nebude