Veď píšem ze nefungujú. Co sa čertíš rusáčik?
Veď píšem ze nefungujú. Co sa čertíš rusáčik?
#sankcienefunguju
Za chvíľu ho začnú mazať z fotiek....
Vygrc skopírovaný z kremeľskej propagandistickej stránky.
Ale hlavne ze sa považuješ za múdrho...
Našťastie to tu vyvažujú inteligentni tvojho kalibru.
Ano. Trollik ruský, jak sa nahneval :D
V kazdom tvojom príspevku, napríklad.
Všetky rusákmi platené filcky sa tu k tomu do večera vyjadria.
Tebe hanba. A všetkým tvojim účtom
Presne rovnaké svinstvá sa šíria u nas cez internet. Som si istý ze títo ľudia by kľudne zradili svoju krajinu pre par drobných.
Rovnako postupujú rusaciyaj u nás. Vidno to na otejavoch niektorých "politikov" aj na tejto debate.
Čo nariekate čvarga? Ved sankcie predsa nefungujú.
To bude náreku v radoch ruských trollov:D
Ďalší článok doplnený nárekom ruských trollov. Krása.
Fanúšikovia ruských vrahov už vo veľkom nariekajú
Takže hlas chce určovať kedy a koho policajti mozu zatknúť.
Nech zije sociálna demokracia
Svine ruské
To je ako keď členovia republiky húfne vstupujú do zvazu protifašistických bojovníkov.
Odporúčame