Nevrátia. Sú to nájomní vrahovia. Vraždia len za paniaze
Nevrátia. Sú to nájomní vrahovia. Vraždia len za paniaze
Trollik nešťastný. Daj sem nejaký dôkaz toho co tvrdíš.
Svine sa vybijú medzi sebou.
Len tak dalej.
Až taký systém to nieje.
Radar, riadiaca jednotka, odpalovaky.
Ak zasiahli nieco z tých prvých dvoch, je to pre systém dosť veľká rana.
Jasne že pilot urobil chybu. Zobral na palubu vraha na ktorého poľoval putin
...kto by to bol čakal, ze Putin nechá popravit vzbúrenca....
Ruskí trollkovia majú zákaz komentovať tuto tému:D
Najlepšie je komentovať si svoje príspevky trollik
Úbohý ruský troll
Este ze inteligenta spoznas lahko. Uz rok a pol oslavuje krajinu, ktora sa nam pravidelne vyhraza pouzitim jadrovych zbrani. Vsak kotlebka
:D len mu daj trollik
Putin sa samozrejme len bráni.
Vy ste fakt úbohí trollovia
Jasné...a zábery mrtvych su z fotošopu
Ubohy ruský trollik. Dúfam že skončíš v base
Úbohý troll.
Ano. Pomník vyvoreny ICPC a venovaný detským obetiam ruskom rozputanej vojny. Ludia ako ty patria za podporu takéhoto vraždenia do basy. Dúfam že tam aj raz skončíš.
Tupelo124, ten odkaz si musíš otvoriť;)
Ruskí trollovia. Ako sa vám číta zoznam mien deti, ktoré ste označili za nacistov a pozabijali?
Troll ruský nešťastný. Oslavovať ruske besnenie a vraždenie na Ukrajine, na to by ťa bolo. Ale prijať zodpovednosť tonuz nie...
Aj ruski delostrelci vedia trafiť s presnosťou na 2 metre. Počet zničených nemocníc, škôl, škôlok, kostolov, obytnych domov, nákupných stredísk... Je toho dokazom
Odporúčame