Tieto útoky hovoria za všetko. Voliči súčasnej opozície sú schopní všetkého. Predstavitelia opozície ich v tom podporujú a vedome ich hecujú.
Tieto útoky hovoria za všetko. Voliči súčasnej opozície sú schopní všetkého. Predstavitelia opozície ich v tom podporujú a vedome ich hecujú.
aha...krátka pamäť. nevadí. Nájdi si to na nete rusáčik
takže aj tebe. Fajn.
Jo, ruské svine provokujú, kým nevyprovokujú poliakov k odvete... to bude potom náreku..
Ruský trolík, už si zabudol, že rusi sa vyhrážajú použitím jadrových bômb v prípade priameho zapojenia sa NATO?
chudák si evidentne ty, keď si schopný podporovať ruské besnenie.
To by som si poprosil vyvsetlit, ten mechanizmus, ktorým to zaplatia daňový poplatníci štátov NATO.
Fakt ma to zaujíma
No jo. Ked nie je schopná odsúdiť inváziu a ruské vraždenie, tak sa nečuduj.
Pripomína mi to jedneho slovenského "politika" , ktorý nebol schopný odsúdiť deportácie židov počas 2. Sv vojny a teraz o sebe tvrdí že bojuje proti fašizmu...
Mne sa páči ako ruskí trollovia vytrvalo uz rok a trištvrte opakujú, ze Ukrajina končí, nemá výzbroj, lebo jej všetku zničili, vijaci sú všetci mŕtvi a ruské víťazstvo je neodvratné. Realita ale ukazuje ze Ukrajina sa stále bráni a postupne ziskava svije územie späť.
Dračie zuby :D
Ty si fakt ukážková kotlebka
Je to vojna ty ruský torll.
Jasne trollík. Biden a Trump sú mŕtvi. Ty si fakt yntelligent
Neklam troll
Hlavne ze sa svine začali vraždiť medzi sebou. To je dobré znamenie.
Peskov zase zas zo seba spravil hlupáka. Na rozdiel od miestnych ruských trollov, on za to aspoň dostane dobre zaplatené.
Ktoré krajiny konkrétne uznávajú, že Krym patrí Rusku?
Skús teda napísať nejaké fakty ;)
Odporúčame