Hlavne ze sa svine začali vraždiť medzi sebou. To je dobré znamenie.
Hlavne ze sa svine začali vraždiť medzi sebou. To je dobré znamenie.
Peskov zase zas zo seba spravil hlupáka. Na rozdiel od miestnych ruských trollov, on za to aspoň dostane dobre zaplatené.
Ktoré krajiny konkrétne uznávajú, že Krym patrí Rusku?
Skús teda napísať nejaké fakty ;)
Napísal pometenec, čo si dá namiesto fotky znak ruského vraždenia na ukrajine.
hanbi sa troll
Ty šíriš ruské bludy súdruh.
Krym bol anektovny. Tvrdí to prakticky cely svet.
Takže ukrajinský vojaci sa dostali na krym a miestne ruské hovädzie tvrdí ze o nič nejde :D
Kašli na to. Ty a rozmýšľanie evidentne nejdete k sebe...
Skús rozmýšľať pred tým, ako niečo zo seba dostaneš...
Hlavne Le Putin.
Rusáci hľadajú vinníka. :DDD
Vsetci vedia, kto za tým stojí. Len hľadajú na koho to hodiť...
Pomaly miznú vsetci okolo putina. Raz darmo, co sa v ZSSR naučíš, v rusku ako by si našiel. Stalin by bol rád že našiel takého dobrého žiaka
...napisal mesiac starý účet, ktorého všetky príspevky sú venované oslave ruského vraždenia.
Kolko tu máš účtov trollik?
nezadržateľne sa blíži deň ked sa sfetovaný striptérsky tanečník Zelenina z jednej zo svojich vydieračsko-služobníčkovských ciest nevráti....zmizne nikde v odpadovej šachte kam patrí a nikomu nebude chýbať
AndystaAndysta
13.05.2023
Este ze ty smrt nevelebis.
Jasné ze za vsetko moze zly zapad.
Zly zapad donútil úbohé rusko k bratovražednému boju.
Mimochodom ruské dodávanie zbraní na front nie je predlžovanie vojny?
Nesmej sa, lebo ti američania na diaľku vypnú televízor. Aj mikrovlnku a auto.
Vypnuté lietadlo :DDD
Prečo nevypli obe?
Žiadnu raketu nevidno. Jednoznačne chyba pilota.
Špeciálna pristávacia operácia.
Uz prišli noty trollik?
Cim skor sa tieto svine vyvraždia, tým lepšie
Odporúčame