Toto čaká aj nás v podaní Fica a kotlieb. Je to len otázka času.
Toto čaká aj nás v podaní Fica a kotlieb. Je to len otázka času.
To je pocta
Rusáci začínajú vraždiť civilistov v ďalších krajinách.
Svine ruské vraždia deti.
Najlepšie je dať si na kandidátku kriminálnikov a potom blúzniť o útokoch na opozíciu...
To je tak ked si sa ja naučil čítať, ale význam viet ti uniká...
Jasne ze neposkodili
Ruská demokracia :D
Rusáci a ich dovolenkujúca neoznačená armáda. Naposledy to skončilo okupáciou krymu a východnej Ukrajiny, pokusom o rozpútanie občianskej vojny cez terorizovanie civilistov a vytvorením zámienky na napadnutie susedného štátu.
Presne tak, kandiduje. Nie je v parlamente. Nie je clenom opozície.
Od kedy je Gašpar súčasťou parlamentnej opozície?
Smeráci zase zavádzajú a klamú...ake prekvapenie
Kremloboti tvrdo bojujú proti akémukoľvek potláčaniu úplatkárstva
Tupá ruská propaganda od tupého ruského trolla
Klames a obhajuješ vraždenie civilistov. Hnus
Smerák úbohý. Donedávna ste vyhlasovali ze je to Matovičov režim. Kedy sa to zmenilo?
Smeráčikovia od jedu aj na Ukrajincov zabudli nadávať
Všetko podľa plánu
Človek ktorý má informácie z prvej ruky, kedze sa na tych rokovaniach zúčastnil...narozdiel od miestnych nenávistných trollov
Takze rusi šíria čistú propagandu. Tiež nehovoria o svojich stratách.
Odporúčame