Samozrejme ze ofenzíva stoji, dokonca ich Ukrajinci tlačia späť.
Samozrejme ze ofenzíva stoji, dokonca ich Ukrajinci tlačia späť.
Lebo je to ruský troll zatrollený
Pripadne by sa mohla zobudiť polícia a začať obviňovať všetkých čo tu velebia rusácke vojnové zločiny
Troll nešťastný. Slovanov momentálne zabíjajú rusáci
Ano. Na ich hraniciach sa utaborila banda ruských nájomných vrahov.
Odkial mas informaciu ze poliakom servisuju migy rusi?
#sankcienefunguju
#vsetkoidepodlaplanu
Úbohí ruskí trollovia...ide ich od jedu rozhodiť :D
úbohý ruský troll
a kremloboti jasajú...ruská propaganda a hlúposť nepozná hraníc
Ake priame dôkazy? Skus konkrétne.
Klameš ako vždy
Ruskí trolkovia uz vyplakávajú. To je dobre..
Neboja sa Poľska. Robia divadlo pre občanov. Musia vytvárať pocit strachu. Rovnako sa správali komunisti aj u nás.
Daj si facku troll.
Co si za človeka ked obhajuješ vraždenie ?
Ty ruský troll. Vojnu vedie Rusko. Ukrajina sa bráni
Ďalší den úmyselného ruského vraždenia civilistov.
Hlavne že miestni kremloboti naďalej oslavujú ich smrť.
Odporúčame