Ich snaženie našťastie už prináša prvé ovocie
Ich snaženie našťastie už prináša prvé ovocie
Momentálne bojujú proti ukrajinskému hokejovému zväzu.
:D aké máš zdroje k týmto informáciám súdruh?
Trollík s 1,5 mesačným účtom. Všetky príspevky na obhajobu ruských vrahov. Takýchto účtov tu je niekoľko.
Zaujímavé vylúčiť LSNS,ale nie Republiku.
Ak by sa chcel pele dištancovať od fašistov, spomenie aj republiku. Že hovorí iba o LSNS je preto, že vie že sa do parlamentu nedostanú.
Ty si trollík. A pekne nervózny.
Trollík, rovnako ako netušíš, prečo sú ruskí vojaci na ukrajine, rovnako si nezachytila ruské vyhrážanie sa použitím jadrových zbraní v prípade priameho zapojenia vojsk NATO?
Vagnerovci v plnej kráse
Za akým účelom tam prišli "mladí muži"? Prečo majú zbrane?
...nebude to tak že ide ruských vrahov na cudzom území?
"Nemám problém to napísať.
Len mi to nikto neoznámil"
...krátka pamäť trollík?
Je to ruský troll, ktorý netuší za akým účelom sú na Ukrajine ruskí vojaci....
Takže zrazu vieš, za akým účelom tam boli....zaujímavé.
Vieš čo tam robia, ale nevieš na čo sú tam....
Či ty náhodou nebudeš tak trochu ruský troll.
Takže netušíš, čo už skoro rok robia ruskí vojaci na Ukrajine?
Vôbec si si nevšimla, že tam vraždia ukrajinských vojakov aj civilov. Že ničia domy, byty, nemocnice, školy, škôlky, kostoly, elektrárne....
Prečo to máš problém napísať?
Na čo boli v susednej krajine plne vyzbrojení vojaci? Čo tam chceli so zbraňami robiť?
S akým cieľom boli ruskí vojaci na ukrajinskom území? Aká tam bola ich úloha?
Toľko sebareflexie som od teba nečakal
Len úplný morálny odpad sa môže vyhrážať hromadným zabíjaním civilistov
Ich jedinou úlohou na Ukrajine bolo vraždenie. Nič iné. Preto ich tam poslali, preto ich cvičili, preto ich vyzbrojili. To že zomreli skôr ako stihli niekoho zabiť je jedine dobre.
Mŕtvych vojakov priznávajú aj rusi. Takže jediné čo je tu naopak, je tvoja torllia logika.
Pre tých tvojich 700 ruských už domleli. To je tak, keď ideš do susednej krajiny vraždiť....
Odporúčame