Lebo tass napísal :D
Koľko detí denne povraždia rusáci?
Lebo tass napísal :D
Koľko detí denne povraždia rusáci?
To je tak, keď sú troll popierajúci realitu....
To je úplne jedno aký bude výsledok. Rusi došli o množstvo techniky aj ľudí. To že sa z toho bude ich armáda spamätávať niekoľko rokov je jednoducho fakt.
:D 120 000 odvedencov bude veľmi nemilo prekvapených
:D
Ten žijú úplne mimo realitu. Môže si podať ruky s medvedíkom
:D Ako len povieš úbohý súdruh
Takže nie "zdochýňať hladom"?
HDP na obyvateľa 1938 - 1990
Rakousko $1,800 $19,200
Československo $1,800 $3,100
Finsko $1,800 $26,100
Itálie $1,300 $16,800
Kde asi súdruhovia urobili chybu
:D Tak tot si daj zarámovať. Väčšiu hlúposť som už dávno nečítal.
Českoslovesko bolo špičkou v každom ohľade, kým ho komunisti nezničili.
Popieraš realitu súdruh.
Klameš trollík. Kto to kde písal. Buď konkrétny.
Ozval sa odborník od kotlebiek. Keby si nebol fašista, nemusel by si písať hlúposti na obhajobu Rusov.
Aj tam sa civilisti schovávajú pred ukrajinskou protivzdušnou obranou?
Áno, vždy si fandil vrahom, alebo to na teba prišlo až keď začali rusáci zabíjať ukrajincov?
Mimochodom, písal som rozumne. To čo si napísal ty, je úplný blud. ;)
Tak podľa posledných správ z telegramu sa rusom podarilo oživiť protivzdušnú obranu pri Saratove. A už majú aj prvý úspech...vlastnú SU-27 aj s pilotom. :D
To je tak, keď nie si schopný rozlíšiť dve správy od seba.
Sťažuj sa rodičom, alebo učiteľom zo základnej školy.
Vedia ruskí trollovia rozumne vysvetliť, prečo sa civilisti musia ukrývať v metre, keď rusáci útočia iba na vojenské ciele?
Stačilo aby rusáci prestali vraždiť za svojimi hranicami
Zaujímavé že ľudia ktorí denno denne oslavujú desiatky ruských rakiet zasahujúcich civilné ciele na Ukrajine, z jednej ukrajinskej rakety zrazu robia koniec sveta....
Účet založený v októbri. Od vtedy 450 príspevkov obhajujúcich ruskú agresiu....ruský troll ako vyšitý
Zúfalý ruský trollík
Odporúčame