Žili tam Rusi a Ukrajinci.
Po anexii, pravdepodobne iba rusi.
Žili tam Rusi a Ukrajinci.
Po anexii, pravdepodobne iba rusi.
Za toto bojujú miestni ruskí trollovia. Hnus
Trochu ti unikajú súvislosti, ale to v prípade kotlebovcov nie je nič nezvyčajné.
Tentokrát na Rusok nikto neútočí...
Primitívne sú tvoje príspevky obhajujúce ruských vrahov.
...napísal správca účtu zloženého v auguste 22, čisto na podporu Ruskej agresie.
Len z pohľadu ruského trolla.
Pretože by to ruská propaganda využila na tvrdenia, že nešlo o anexiu a ruský krym je uznávaný aj mimo ruska.
Takže ruské obavy zo vstupu ukrajiny do NATO boli po roku neopodstatnené?
Ruská invázia na Ukrajinu sa začala v roku 2014
V roku 2014 rusáci anektovali krym.
Lebo povedali rusáci, že nemá?
Každý správny ruský troll vie že jediným dôvodom poskytovania pomoci Ukrajine zo strany Poľska je to, že chcú anektovať celú jej západnú časť.
:D Lavrov by si už mohol všimnúť, že proti Rusku momentálne na bojovom poli bojuje iba Ukrajina.
Pred začiatkom vojny.
Nemyslím že je na fotke viac ako 900 ľudí.
Mne to vychádza tak, že rodičia hasičov svoje deti vychovali zle....
Nejaký dôkaz k tomuto tvrdeniu?
čo presne myslíš pod tým názvom "Azov"?
Ak myslíš pluk Azov, ten mal pôvodne cca 900 vojakov.
Prečo Rusi prepustili vojakov z azova ak tvrdia že sú nacisti a ich cieľ je boj proti nacistom?
Ako vždy si vedľa. Čím ďalej tým viac ruskí trollovia ukazujú úroveň svojej inteligencie...
Odporúčame