Skús nám napísať, kto aj podľa ruských médií v tej škole zomrel....schválne
Skús nám napísať, kto aj podľa ruských médií v tej škole zomrel....schválne
Boj proti satanovi máš kde?
Zase výmena účtov?
Gratulujem trollík.
Ako len povieš
...pre krtkosktrolla
Rusi píšu mŕtvych vojakoch. Hádaj kto sa tam v noci schovával
A kde že to povedal?
22 príspevkov, zo toho viac ako polovica za dnes.
Zablokovali ťa, tak si aktivoval záložný účet? ;)
A kde to ukrajina otvorene deklarovala?
pretože je to zmetená Tisa velebiaca kotlebka
Ďalší z účtov založených v polovici novembra.
Všetky príspevky šíria hoaxy a oslavujú ruských vrahov.
diagnóza - ruský troll
Účet založený pre 1,5 mesiacom. Od vtedy necelých 300 príspevkov zameraných na obhajobu ruského vraždenia na Ukrajine. A ty iného nazývaš trollom? :DDD
Trollík. Kto je v tejto vojne agresorom a kto obsadil cudzie územie? Kto denne vypáli desiatky rakiet na civilnú infraštruktúru?
Rusák to môže ukončiť zo dňa na deň.
Ja viem, že to môže byť pre ruského trolla mätúce. Ale keď rusáci vypália 50 rakiet/dronov, PVO zostrelí 40, koľko ich prešlo obranou a zasiahlo nejaký cieľ?
Vyčítal si autorovi článku že zavádza. Ale ty namiesto faktov ponúkaš klamstvo. Nehovorím že kúpna sila slovákov je veľká, ale nemôžeš sa sťažovať na zavádzanie a potom rovnako zavádzať...
Ruský trollík si možno nevšimol, že UA útočila na ruských vojakov, rusáci útočia výlučne na civilné ciele.
Až na to že, podľa mňa klameš.
Ak nie, daj sem dôkaz.
Kotlebka, ešte si od včera nevytriezvela?
Skús nám napísať, kedy začalo ostreľovanie Donecka ukrajinskou armádou.
Odporúčame