Tak
Tak ako ruský trollovia. Ak by pád zostreleného dronu spôsobil straty na civilných životoch, bola by to vina Ruska alebo Ukrajiny?
:D len nariekaj ruský troll
Putin nech vyhlasi stiahnutie okupantov z Ukrajiny. Potom sa môže ísť udať, že špeciálnu vojenskú operáciu nazval slovom vojna a keď si to odsedí, nech sa hlási v Haagu.
Toto si daj zarámovať. A ak sa ťa niekto opýta, aké máš IQ, tak mu to ukáž.
Nezabúdaj že je to žid nacista...teda aspoň podľa ruských dezolátov.
...napísal obdivovateľ Dimitry Utkina
:D Koľko tu máš účtov trollík? Sa ti to nejak poplietlo
Len úplný morálny odpad sa môže tešiť z niečoho takého.
aký je zdroj tejto tvojej informácie? Či radšej neprezradíš?
Ruskí obyvatelia sa skladajú na vybavenie pre vojakov nasadených na Ukrajine.:D
Nič tak neukáže reálny stav ruskej armády, ako toto :DDD
Tupelká dole si neuvedomujú, že aj takéto drobné gesto tých ľudí poteší. Niekoľko rokov som robil aj počas vianoc a niečo také by ocenil každý z mojich kolegov. bez ohľadu na to o ktorého prezidenta by sa jednalo...
Tak ako trollík? Vojna či špeciálna vojenská operácia?
Ak môžu kvôli tomu končiť v base obyčajní ľudia, skončí tam aj Putin?
Tupelko, zaujímavé že v tvojom svete sú všetci proti Ukrajine, ale v realite im všetci pomáhajú v boji proti ruským vrahom
Rusáci predsa neumieraju a ich technika je nezničiteľná. To každý dobre vie
To je tak keď si ruský troll
Povedz nám ako darované zbrane prispejú k obchodu USA.
Patriot je obranný systém, teda ak ak zabije nejakých Rusov, je to iba ich chyba
Odporúčame