To je super že Putin sa "učí" to že tisíce ľudí za jeho "učenie" platí životmi nezaujíma jeho ani miestnych ruských trollov
To je super že Putin sa "učí" to že tisíce ľudí za jeho "učenie" platí životmi nezaujíma jeho ani miestnych ruských trollov
Kremeľ klame nonstop. Som zvedavý kedy spustia ďalšiu mobilizáciu
Čo by na to povedala naša ruská trollia farma, ak by naša vláda vyhlásila že armáda bude bez finančných obmedzení?
Ty budeš deep troll technológia bez akejkoľvek inteligencie (AI).
Byť rusom, tak utekám kade ľahšie, lebo ak bude vyhlásenie o tom že už ďalšia mobilizácia nebude, tak skončia všetci na Ukrajine.
Naftu Ukrajine nedodávame, ani energie.
Ako píšeš vôbec nič netušíte obaja, ale hlavne že niečo žiadate. Choďte sa hanbiť.
Kde boli v tom čase Rusi je jasné. Boli na Donbase aj s wagnerovcami.
Takže žiadnu konkrétnu odpoveď nemáš. Myslel som si
Ruskí vrahovia pokračujú v popravách za potlesku miestnej ruskej úderky.
Kukám že miestni intelektuálni atléti vôbec nepochopili čo sa tento týždeň udialo.
Celý čas bojovali za pád vlády a vôbec netušia čo ďalej.
Aku pomoc konkrétne chceš škrtnúť?
Len absolútny hlupák môže napísať že Ukrajinci si ničia krajinu. Nie je to náhodou tak že ju ničia rusáci?
Takže už nie som Kiska?
Len sa vysmievaj z vraždenia ty troll
Zaujímavé že väčšina miestny bojovníkov proti ukrajinským nacistom volí tých slovenských
Všetky ostanú na slovensku. Žiadny nebude darovaný ukrajine.
Odporúčame